Archiwum kategorii: zegarki

Nowy Zegarek Gucci Wyróżnia Się Na Tle Pokazu Mody Early Spring Fashion W Londynie W 2017 Roku

Londyn to miejsce narodzin kultury punk i siedziba najstarszej rodziny królewskiej na świecie. Kolekcja GUCCI wczesną wiosną 2017 r. W Westminster Abbey (Westminster Abbey) w Anglii, z estetycznymi wytycznymi, które są pełne blasku Imperium Brytyjskiego i wykraczają poza czas i przestrzeń, po raz kolejny określa współczesną naturę ciągłej reologii i trwałej egzystencji. Wśród nich wyróżniają się zegarki i biżuteria GUCCI, które w idealnym czasie czują się zakorzenione w świetle inspiracji, prezentując nową i poruszającą obecność.

Automatyczny zegarek GUCCI G-Timeless
   Nowy automatyczny zegarek G-Timeless jest nowoczesny i retro. Przyjmuje eleganckie złote antyczne rzeźby. Odpowiedni rozmiar koperty to 38 mm i srebrna rzeźbiona tarcza. Antyczne złoto tworzy żywy i zabawny wyświetlacz w różnych skalach czasowych: głowa tygrysa, pszczoła, gwiazda. Miłość uzupełnia popularne kształty w skali czasu. Ten automatyczny zegarek G-Timeless łączy kreatywny design z wysokiej klasy szwajcarskim kunsztem zegarmistrzowskim, podkreślając trwały duch kreatywności marki.

Le Marché des Merveilles
   Nowy zegarek GUCCI z serii Le Marché des Merveilles żywo odzwierciedla filozofię sztuki współczesnej dyrektora kreatywnego Alexandro Michele. Tarcza ma tylko 22 mm ozdobioną pięknie rzeźbioną osłoną główki tygrysa, a twarda bransoletka w stylu vintage ze złotym złotem stanowi silny artystyczny temperament dla całego zegarka. Tarcza z masy perłowej i logo G z nadrukowanym wzorem pszczół harmonijnie odzwierciedlają się, pokazując głębokie zrozumienie natury i kultury przez markę.

Zegarek pokaz mody
   Nowy zegarek wykorzystuje 40×20 mm zręczności i bezstronności, aby osiągnąć idealny rozmiar, mały i znakomity, aby poprowadzić nowy sezon retro. Twarde linie akrylu i czarno-szare paski nadają nadgarstkowi niezwykłą osobowość. Złota pusta ramka tarczy jest wyjątkowo dopracowana w szczegółach. Bransoleta otoczona jest złotymi kolczykami z PVD, dzięki czemu cały zegarek żyje. Rzadkie geometryczne elementy sprawiają, że ten odważny design pokazuje piękno detali.

Balet Marzy O Degustacji Van Cleef & Arpels Lady Arpels Ballerineenchantée Zegarek

Magiczny stwórca stworzył dwa różne stworzenia, mężczyznę i kobietę. Jako reprezentatywne zwierzę sentymentalnego zwierzęcia, bez względu na to, na jakim etapie, kobieta będzie miała wyobraźnię w pogoni za snami, poezją i romansem. Powodem, dla którego mówię dziś na ten temat, jest to, że jako kobieta jestem również zegarkiem. Fani zawsze przewyższali zwykłą miłość i przywiązanie do Van Cleefa i Arpelsa. Od czasu wprowadzenia poetyckiego komplikacji zegarka Féérie sześć lat temu, Van Cleef & Arpels wprowadził na rynek zegarek Lady Arpels Ballerine Enchantée w 2013 r., Który odtwarza wykwintne i kobiece kształty kobiety. Balerina pół mężczyzny i pół motyla łączy obrazy wróżki i baleriny oraz dziedziczy klasyczny motyw przewodni stuletniej rodziny.

   Projekt tancerzy baletowych Van Cleef & Arpels powstał w latach 40. Najwcześniejszy projekt zabawnych i eleganckich broszek był bardzo popularny i bardzo popularny wśród kolekcjonerów. Louis Arpels (brat Estelle Arpels) osiadł w tym czasie w Nowym Jorku, a siostrzeniec Claude od wielu lat jest zakochany w sztuce tańca. Kierowany przez nich Van Cleef i Arpels wykorzystali to jako model do zaprojektowania różnorodnych broszek tancerzy baletowych, wśród których inspirującą muzyką była XVIII-wieczna tancerka LaCamargo i słynna główna rosyjska tancerka baletowa Anna Pavlova. Ich rzeźbione postacie przerodziły się w różne dzieła jubilerskie w różnych pozach, ubrane we wspaniałe kostiumy wyłożone drogimi kamieniami, a ich delikatne twarze zamieniły się w olśniewający diament o szlifie różanym. Na tym nie kończy się historia Van Cleefa i Arpelsa oraz świata tańca.

   Zanim zacznę mówić o tym zegarku, chcę opisać stoisko Van Cleef & Arpels na targach zegarków w Genewie w 2013 r. Całość jest głównie fioletowa, z licznymi motylami wiszącymi w powietrzu. Każdy motyl ma bardziej latający charakter. Nie tyle jest to stoisko marki, w rzeczywistości jest bardziej jak kraina fantazji.

  Następnie wróćmy do rzeczy. W rzeczywistości, jeśli chodzi o zegarek Lady Arpels Ballerine Enchantée w 2013 r., Jego narodziny sięgają rzadkiego spotkania, a także pozwolił, aby balet Van Cleefa i Arpelsa był nadal melodyjny. Claude Arpels poznał słynnego choreografa George’a Balanchine’a w Nowym Jorku i zaprosił go do odwiedzenia butiku Van Cleef & Arpels na Fifth Avenue w Nowym Jorku. Dwaj podobnie myślący ludzie uwielbiają także piękne kamienie szlachetne. W końcu wspólnie stworzyli nowy taniec baletowy „Klejnoty”, zainspirowany szmaragdami, rubinami i diamentami, który miał swoją premierę w Nowym Jorku w kwietniu 1967 roku.
  Wpływ tematów z „Klejnotów” na twórczość Van Cleefa i Arpelsa trwa do dziś. Projekty wróżek i baletnic, które urodziły się w 1940 r., Dodały także elementy, takie jak elf, bogini morza i wróżka motylkowa, takie jak broszka Notte Azzurra z legendarnej serii biżuterii promowej Bals de Légende (2011). W 2013 roku Van Cleef & Arpels wprowadził na rynek nowy zegarek Lady Arpels Ballerine Enchantée. Inspiracją do projektu było słowo Anny Pavlovy, w którym koncepcja artystyczna i stuletni rodzinny wizerunek Van Cleef & Arpels uzupełniają się. „Często marzę o zostaniu tancerką baletową, Poświęć całe moje życie tańczeniu jak lekki motyl ”

    Zegarek Lady Arpels Ballerine Enchantée ma kopertę z 18-karatowego białego złota o średnicy 40,5 mm. Ramka jest osadzona jasnymi diamentami, a regularny proces ustawiania diamentu sprawia, że ​​światło diamentów tworzy efekt marzeń dla zegarka.
 

    Wykwintne tancerze baletowi z metali szlachetnych to miniaturowe posągi wykonane przez rzemieślników o delikatnych dłoniach, diamentach w talii i twarzy, które podkreślają piękną sylwetkę i jasny wygląd tancerza. Warstwowe spódnice baletowe są lekkie i przewiewne, ukazując magię zegarmistrzostwa. Rzeźbiona emaliowana korona na wewnętrznym okręgu jest kolorową odzieżą tancerza, niczym piękny motyl tańczący cicho.
 

    Zewnętrzny tiul przypomina parę pustych skrzydeł, wskazując czas między wzlotami i upadkami. Tancerz z wdziękiem stoi przed rzeźbionym tłem, a jego promieniowy wzór nadaje połysk tarczy. Wielowarstwowa przezroczysta emalia ogniowa sprawia, że ​​tarcza jest bardziej dynamiczna i pełna chwały.
 

    Tarcza zegarka jest ozdobiona krystalicznie czystymi diamentami w skali czasu, a także jest sporadycznie dekorowana w tle. , Poetycki.
 

   Dolna część stołu ma nieprzenikniony wzór i jest wygrawerowana wzorem słynnych tancerzy baletowych i odpowiednim tekstem.

   Van Cleef & Arpels zastosował podwójny ruch wsteczny z wyświetlaczem czasu i po raz kolejny sprytnie zinterpretował czas w sposób poetycki. Wyświetlacz wsteczny powoduje, że wskaźnik nie obraca się już wokół osi, ale rysuje piękną radian w ciągu jednej minuty i jednej sekundy, a następnie wraca do pierwotnej pozycji, a następnie rozpoczyna kolejny cykl. Tak długo, jak przycisk na 8 godzinie jest wciśnięty, spódnica baleriny natychmiast tańczy z czasem: pierwsza warstwa tiulu unosi się do pozycji godzinnej, a druga warstwa tiulu przesuwa się do pozycji minutowej, aby wyświetlić czas. Po krótkiej przerwie spódnica taneczna wróciła jednocześnie do swojej pierwotnej pozycji. Istota konstrukcji tego skomplikowanego zegarka polega na jego płynnych ruchach – balerina klepie się po skrzydłach, jej postawa jest elegancka i odręczna.

Podsumowanie: W rzeczywistości ten zegarek jest kontynuacją uroku mostu kochanków, w tym pewnego rodzaju uczuć dziewczyny. Oczywiście, jeśli chodzi o „Klejnoty”, chciałbym wyobrazić sobie to spotkanie jako opowieść o Bo Ya i dzieciństwie, które jest również piękne i pełne miłości. Dlatego jako jednostka nie chcę wiedzieć zbyt wiele o szczegółach maszyny. Uważam, że takie dzieło, które przekracza epokę przemysłową, to czysta historia i poetycki nastrój.

Ateny Oglądają Odszyfrowanie Numeru Seryjnego Modelu

Zegarek w Atenach (ULYSSE-NARDIN) Popularniejszy numer modelu jest zasadniczo trzystopniowy, taki jak 223-88-7 / 62, 330-40LE-8
Pierwszy akapit: ruch i sprawa
Dla dwóch pierwszych pozycji ruch, taki jak 22, oznacza, że ​​użyto ruchu UN22.
1 miejsce, materiał obudowy
 0-białe złoto
 1-żółte złoto
 2-czerwone złoto
 3-stal nierdzewna
 4-dwa melodie
 5-dwa melodie
 6-różowe złoto
 8-pallad
 9-platyna
 
Drugi akapit: wygląd
2 najwyższe pozycje, kształt obudowy
Uzupełnij 2 miejsca, (opcjonalnie) ulepszenie konstrukcyjne, ulepszenie płyty czołowej
 
Trzeci akapit: pasek, tarcza
Pierwsza cyfra, typ paska
 3 różne gumowe paski
 7-Wszystkie rodzaje stalowych pasków
 8-różne złote paski
 9-platynowy pasek
 Puste – nie pisz, aby wskazać różne rodzaje skórzanych pasków.
Dodaj jedną cyfrę, (opcjonalnie) po numerze będą znajdować się litery opisujące rodzaj paska, takie jak M, który często pojawia się po metalowym pasku, wskazując, że pasek ma szczotkowany uchwyt)
Ostatnie 2 cyfry, typ i

Longines Longines Grand Prix Diana Racing Wyróżnia Sportową Elegancję

16 czerwca 2013 r. W Chantilly we Francji historyczna „Longines Diana Longines” została elegancko wystawiona w pięknym Chantilly na północnych przedmieściach Paryża, słynnego szwajcarskiego producenta zegarków Shanglong już trzeci rok z rzędu jest oficjalnym partnerem i chronometrem wyścigu, pokazując serię dziewięciu ekscytujących wyścigów płaskich koni.

Bohater Thierry Gane i galop „Treve”

Elegancki ambasador Longines i gwiazda Hollywood, Simon Baker, połączyli ręce ze słynną chińską gwiazdą filmową Zhang Yuqi, aby elegancko pojawić się na torze wyścigowym Chantilly i podzielić się tym znanym na całym świecie wyścigiem konnym z gwiazdami i elegantami. Ponadto, aby pochwalić wybitne kobiety, które osiągnęły wybitne osiągnięcia w dziedzinie jeździectwa, Longines zaprezentowało pierwszą „Wielką Nagrodę Kobiet Longines”, szczególnie w przeddzień Grand Prix. Longines korzysta również z okazji, aby zaprezentować zegarek Conquest Classic, który marka poświęciła płaskim wyścigom konnym, a dzięki wspaniałym zegarkom na nadgarstku będzie świadkiem ekscytujących chwil wyścigów konnych z fanami wyścigów konnych na całym świecie.

 Wspaniały zamek Chantilly, zielony tor wyścigowy, pod błękitnym niebem i białymi chmurami, odbywa się zacięta konkurencja w harmonii z koncertem na świeżym powietrzu. Dziewięć ekscytujących wyścigów konnych przyciągnęło ponad 47 000 kibiców, a „Longines Diana Horse Grand Prix” tego popołudnia stało się największą na świecie wyścigiem koni płaskich kobiet. Słynny francuski jeździec Thierry Jarnet i koń miłości „Treve” pobiegli na 2100 metrów w zaledwie 2 minuty 03 sekundy 77, zdobywając mistrzostwo z rekordowym rekordem. W tym samym czasie zawody „Longines Future Horse Racing Star” po raz kolejny poprowadziły galop, a wreszcie wśród młodych jeźdźców z dziewięciu krajów i regionów, młody południowoafrykański zawodnik Franklin Maleking zdobył mistrzostwo, a Nagrodzony eleganckim zegarkiem Longines i pełnym zestawem wyposażenia wyścigowego. Longines zamierza kontynuować wsparcie marki dla młodych sportowców jeździeckich poprzez wydarzenie „Longines Future Horse Star”.

Juan Carlos Capelli, wiceprezes Longines Global Markets, i Simon Baker, Longines Elegant Ambassador, przedstawili „Longines Wear” Marie-Camille Raynaud Nagroda Miss Anna Elegance

 Gdy zawodnicy zaciekle rywalizowali na torze, kolejna uczta modowa została zorganizowana na „Diana Garden Avenue” na trybunach i torze wyścigowym. Każdego roku kobiety noszą eleganckie czapki, olśniewające neonowe ubrania i eleganckie spotkania, idealne połączenie sportu i elegancji. Każdego roku pojawi się jedna z najbardziej eleganckich pań, która wyróżnia się spośród setek eleganckich kandydatów na scenie, zdobyła zaszczyt „Longines Diana Elegance” i otrzymała elegancki zegarek Longines.

 Tego samego dnia słynna gwiazda filmowa, panna Zhang Yuqi, również elegancko pojawiła się na torze wyścigowym, ubrana w sukienkę vintage i elegancki kapelusz, który w pełni pokazał europejski styl i szlachetną elegancję. W przeddzień zawodów Zhang Yuqi uczestniczył także w obiedzie zorganizowanym w Napoleon State Banquet Hall w zamku Chantilly, a Zhang Yuqi pojawił się w pięknej niebieskiej sukience, ukazującej szlachetność i elegancję kobiet orientalnych oraz elegancki niebieski Longines i markę. Dziedziczona elegancja i temperament uzupełniają się, a zegarek na rękę z serii Companion dodaje mu gracji i inteligencji. Simon Baker, ambasador elegancji Longines, powiedział: Na arenie jeździeckiej publiczność jest dobrze ubrana, ma na sobie cylinder, a jeździec i źrebak są gotowi wstać. W tym radosnym i uroczystym procesie szacunek dla tradycji jest skoncentrowany I wzajemny szacunek, to najczystsza elegancja, a także doskonale ucieleśnia filozofię marki Longines – eleganckie podejście, prawdziwy styl.

 W tym roku, aby złożyć hołd kobietom, które dokonały wybitnych osiągnięć w dziedzinie jeździectwa, Longines po raz pierwszy ustanowiło również nagrodę „Longines Ladies Award”. Nagroda składa się z trzech kategorii, które odpowiednio chwalą promocję sportów jeździeckich przez kobiety w sztuce i mediach, ich inwestycje w hodowlę koni i pielęgnację oraz ich wkład w rozwój sportów jeździeckich. W skład jury wchodzą Nathalie Bélinguier, prezes Międzynarodowej Federacji Jeźdźców, Francesca Cumani, znana komentatorka jeździecka oraz Louis Homane, prezes Międzynarodowej Federacji Wyścigów Konnych Pan Louis Romanet i Sekretarz Generalny Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, Pan Ingmar de Vos. W przeddzień Grand Prix wyścigów konnych Longines Diana w słynnym zamku Chantilly odbyła się ceremonia inauguracyjna pierwszej nagrody Longines Lady Awards. Kobieta, która wniosła wybitny wkład w sport jeździecki i wywarła pozytywny wpływ, uhonorowała księżniczkę Zahrę Agę Khan za zaangażowanie w hodowlę koni, Athenę Onassis Russell De Miranda Znakomity wkład Pani Athiny Onassis de Miranda w rozwój sportów jeździeckich w Ameryce Łacińskiej poprzez Athina Onassis Horse Show. Zwiększony globalny wpływ sztuki i mediów na sport jeździecki.

Związek między Longines a sportem jeździeckim można prześledzić od 1878 roku. W tym czasie Longines wyprodukował stoper z chronografem, na którym wygrawerowano jeźdźca i jego wierzchowca. W 1881 roku widzowie mogli już zobaczyć logo Longines na torze wyścigowym. Prawie pół wieku później, w 1926 roku, Longines oficjalnie został oficjalnym chronometrażystą Międzynarodowego Officiel Concours Hippique w Genewie, który otworzył długoterminowe relacje między Longines a sportem jeździeckim. Dziś Longines, jako najlepszy partner Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, brał udział w różnych sportach jeździeckich, takich jak tor przeszkód, tor przeszkód i wyścig wytrzymałościowy. „Longines Ladies Award” jest hołdem dla wybitnych kobiet, które poświęcają się eleganckiej sprawie jeździectwa, a także odziedziczy stuletnią pasję Longines do sportów jeździeckich.

Widzowie Grand Prix wyścigu Longines Diana Race byli również ubrani, aby pokazać elegancję celebrytów.

 Longines uwielbia jeździectwo, ponieważ ten fascynujący sport wymaga niezwykłych umiejętności, takich jak koncentracja, precyzja i doświadczenie, a ponieważ sport ten ma szlachetny i niepowtarzalny styl i elegancję, cechy te są zgodne z tradycją zegarmistrzowską Longines i filozofią marki. Esencja idealnego dopasowania. Jako partner wielu najbardziej prestiżowych wyścigów płaskich na świecie, Longines, znany szwajcarski zegarmistrz, wprowadził nową serię Compin, która jest dedykowana tym, którzy cenią sobie ekscytujące chwile wyścigów konnych. „Longines Diana Grand Prix” zaprezentowane tym razem ma 30 diamentów na zewnętrznym pierścieniu, koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej i różowego złota pokazują kobiecość, a biała tarcza z masy perłowej jest wytłoczona z 12 diamentowymi skalami. Olśniewający i elegancki ten zegarek jest idealnym dodatkiem dla kobiet spacerujących po torze wyścigowym Chantilly.

Jako partner wielu najbardziej prestiżowych wyścigów płaskich na świecie, Longines zawsze starał się wypuszczać zegarek, który można nosić w czasie najbardziej ekscytujących wyścigów konnych na torze wyścigowym. Ten damski zegarek ma średnicę 29,5 mm, kopertę i bransoletę ze stali nierdzewnej i różowego złota, z 30 diamentami (0,501 karata) na pierścieniu zewnętrznym, wbudowanym mechanizmem mechanicznym L595, a biała tarcza z masy perłowej jest wytłoczona z 12 diamentowymi indeksami. Okno wyświetlania minut, sekund, daty o godzinie 3. Podobnie jak wszystkie modele z serii Compaq, ten zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer i ma spiralny tył z szafirowym kryształem.

Informacje o „Longines Diana Race”
 Chantilly to przede wszystkim świat koni, znany jako najpiękniejszy krajobraz świata na wyścigi konne. Zamek Chantilly od czasów starożytnych był miastem jeździeckim i wyścigów konnych, przyciągając wielu królewskich szlachciców do jazdy konnej i polowań. Tor wyścigowy, założony w 1834 roku, jest najpopularniejszym torem wyścigowym na świecie. Tor wyścigowy znajduje się obok starożytnego zamku i jest połączony z wieloma ścieżkami spacerowymi w lesie, otoczenie wzdłuż drogi jest ciche, a sceneria bardzo urocza. Odwiedzający, którzy chcą poznać historię jeździectwa, mogą odwiedzić muzeum koni zbudowane w XVIII wieku i przekształcone ze stajni w zamek.
 Grand Prix Diana Horse Racing, która odbyła się tutaj 18 maja 1843 roku, jest jedną z trzech najbardziej znanych imprez wyścigów konnych we Francji, przyciągającą dziesiątki tysięcy widzów każdego roku. W 2013 roku Longines został oficjalnym partnerem i chronometrem wyścigu trzeci rok z rzędu, wspierając dziewięć ekscytujących wyścigów koni płaskich, wybierając na miejscu „Longines Miss Diana Elegance” i gospodarzem „Longines Future Horse Racing Star Kobiety, które wniosły wybitny wkład w sport jeździecki i wywarły pozytywny wpływ, wręczając nagrodę „Longines Ladies Award”.
 Ciesz się eleganckim piknikiem na zielonej trawie z pięknymi kobietami w delikatnych melonikach. „Grand Prix wyścigów konnych Longines Diana” to wielki dzień w eleganckim kalendarzu życia, a także jeden z najbardziej prestiżowych i popularnych klubów dżokejów z płaskowyżu. Pod kolorowymi chmurami wspaniały zamek Chantilly, taki jak tor wyścigów konnych i las, stanie się pięknym tłem Longines, pokazując jego podziwiany styl i elegancję.

Longines Longines
 Firma Longines została założona w Soymia w Szwajcarii w 1832 r. Marka podtrzymuje długoletnie i wyśmienite kunszt, a jej nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałych osiągnięć pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej. Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały jako oficjalny sędzia mierzący czas Mistrzostw Świata i partner Międzynarodowej Federacji Sportowej. Marka od dawna wspiera eleganckie sporty jeździeckie i nawiązała z nim piękne i bliskie relacje.
 Longines jest znaną marką Swatch Group, wiodącego światowego producenta zegarków. Znana z tworzenia znakomitych zegarków, ta marka, oznaczona klepsydrą z latającego skrzydła, jest teraz dostępna w ponad 130 krajach.

[Kontrola Fizyczna] Limitowana Edycja 8 Tourbillonów Jaeger-lecoultre W Cenie 1,3 Miliona. Gdzie To Jest Drogie?

&&& *** Bohater w tym numerze: Jaeger-LeCoultre Fine Jewelry Watch Series Q1653401 „Ograniczony do 8 sztuk-wydrążony tourbillon Jaeger-LeCoultre w cenie 1,3 miliona” jest kluczowym punktem w każdym zdaniu. Niezależnie od tego, czy jest to ograniczona ilość, szkielet czy tourbillon, mówi nam, że jest drogi. Ale ten mały słoń nie chce z tobą rozmawiać o marce Jaeger-LeCoultre, ponieważ wielu znanych przyjaciół ogląda pochodzenie tej historycznej serii. Tym razem chcę z tobą porozmawiać o tourbillon, jednej z trzech złożonych technologii. I prawdziwy czas podróży tourbillon pod różnymi instrumentami. Jaki jest pierwszy tourbillon podczas kręcenia tourbillon Jaeger-LeCoultre pod mikrosoczewką? Dlaczego mogę zostać w ołtarzu? Wprowadzenie tourbillon w 1801 roku przez Bregueta zszokowało cały przemysł zegarków. Dziś jest to nadal najwyższa konfiguracja zegarków mechanicznych. Według informacji Blancpaina, już w 1770 r. Pan Powell wpadł na pomysł, aby obrócić system ucieczki w celu wyeliminowania paralaksy. Opatentowanie pomysłu zajęło wiele lat. Uskok jest sercem mechanicznego zegarka, a Tourbillon jest w rzeczywistości „wychwytem obrotowym”. Łączy koło wychodzące, paletę i sprężynę równoważącą w obracającej się ramie. Najczęstszym rodzajem obrotowej ramy jest jeden obrót w ciągu jednej minuty, który zwykle pojawia się jako pojedynczy tourbillon. (Double Tuo, Three Tuo, Four Tuo, trójwymiarowe itp. Są obecnie stosunkowo rzadkie na rynku). Przegląd systemu wychodzenia Aby dokładnie zrozumieć tourbillon, musisz najpierw zrozumieć strukturę zegarka: mechanizm zegarowy w beczce zapewnia moc i mija środek Koło, koło mijania i drugie koło przekazują energię do układu regulacji prędkości wychodzenia, dzięki czemu układ sprężyny równoważącej może utrzymać regularną pracę. Tourbillon powstał z myślą o dokładności czasu podróży, a na dokładność czasu podróży zegarków mechanicznych mają wpływ różne czynniki, czynniki te stały się również siłą napędową rozwoju branży zegarków. Wśród nich zawsze najważniejszy był system wychodzenia: równowaga, równowaga jakości sprężyny, odporność na tarcie, pole magnetyczne, kolizja, temperatura otoczenia i tak dalej. Brak równowagi koła wyważającego spowoduje, że dokładność czasu podróży każdej strony zegarka będzie inna (czyli błąd pozycji). Tourbillon Jaeger-LeCoultre i wychwyt tourbillon, który stale się obraca, mogą uśredniać błędy pozycji zegarka. Zwykle nazywamy to „przesunięciem grawitacji”. Ale czy to naprawdę wbrew grawitacji? Następnie przyjrzymy się dziś następującym bohaterom: wysokiej jakości zegarek biżuterii Jaeger-LeCoultre z serii Q1653401, zegarek tourbillon z limitowanej edycji. Seria biżuterii z delikatnej biżuterii Jaeger-LeCoultre Q1653401 nie jest bardzo stara i ma nowy pasek ze skóry krokodyla, więc owinąłem pasek folią, aby uniknąć niepotrzebnego zanieczyszczenia. Po uzyskaniu ręki cały wygląd i funkcja zostały w pewnym stopniu przetestowane, a funkcja działa płynnie. Użyłem do nawijania ręcznego. Nie użyto maszyny do nawijania. Ręka była zwinięta około 35 razy, co było pełne, a wydajność była wysoka. Przed testem czasu podróży zwykle wykonuję operację rozmagnesowania: tym razem za pomocą wyświetlacza odmagnesowującego może on wyświetlać stopień magnesowania. Kierunkiem strzałki jest stopień magnesowania. Zielone światło zegarka zostało rozmagnesowane. Część danych pokazana wszystkim jest głównie testem chwilowego czasu podróży. Miernik mechaniczny może wykrywać i regulować różne parametry techniczne zegarka mechanicznego Główne wyświetlane dane to częstotliwość, prędkość, odchylenie, huśtawka i kąt narastania. Niektóre przyrządy kalibracyjne mogą bezpośrednio przetestować ogólną wartość 6 kierunków. (Dane różnych przyrządów do kalibracji będą nieco inne ze względu na wrażliwość.) Wyświetlany jest pierwszy w pełni automatyczny przyrząd do kalibracji. Dane nie mają znaczenia. Wyświetlany jest proces automatycznego testu sześciu azymutów. Ostateczne dane są wyświetlane na telefonie komórkowym. 28,2 s, umieść lewy górny i prawy w normalnym zakresie. Jednak ogólna wartość jest duża, a polaryzacja wysoka – właśnie minęła prawa huśtawka 252. Dane testowe drugiego miernika kalibracji Aby zapewnić dokładność danych, zmieniłem na tańszy miernik kalibracyjny do testowania czasu pracy na powierzchni. Ogólne dane na twarzy nie różnią się zbytnio od pierwszego, a pozycja na twarzy jest dobra. Ponieważ czułość każdego przyrządu jest inna, wartość trzeciego miernika kalibracyjnego jest nieco inna. Ale czas podróży po powierzchni jest dobry. Problem leży gdzie indziej. Myślę, że wiele osób nie powinno oczekiwać takiego wyniku. Moi tablemates często mnie pytają, czy czas podróży tourbillon wynosi 0? Czy nie ma błędu pozycji? Myślę, że wynik jest teraz oczywisty. Chociaż nie jest to zupełnie nowy zegarek, nie jest to Jaeger-LeCoultre, który pilnie potrzebuje konserwacji lub naprawy. Ta wartość jest dość powszechna. W rzeczywistości można powiedzieć odpowiedzialnie, że dokładność czasu podróży tourbillon nie jest naszym zdaniem. Wydrążony ruch pod makrem można uznać za kosztowny, do polerowania faz i grawerowania przekładni. Musi się on wywodzić z sensu wynalazku. Widziałem wcześniej, że książka o wynalazku tourbillon pierwotnie miała być cichym zegarem pionowym Lub projekt zegarka kieszonkowego. To zdanie nie jest nierozsądne. Rzeczywiste zużycie zegarka nie jest płaskie, a mechanizm wychwytywania, który stale się obraca, nie wystarcza, aby zrównoważyć nierówności w różnych stanach. Na koniec przeprowadzono test współczynnika wodoodporności, który został wyświetlony, ponieważ jest to zegarek tourbillon, dlatego wybrano test współczynnika wodoodporności dla 2 pa, czyli wodoodporności 20 m. Oczywiście w codziennym życiu nie ma nic złego w impregnacji przeciwwodnej. Myślę, że ten test Jaegera-LeCoultre’a wystarczy, aby przejść ten współczynnik. Nie zawsze możemy pobrać dane tourbillon z fabryki, aby odwołać się do nich po użyciu. Więc poszedłem bezpośrednio do testu bez jego przetwarzania. Dane można regulować, ale nieskorygowane dane są bardziej realne. Dokładność czasu podróży tourbillon może nie być oczekiwaniem wszystkich. Ale dokładność czasu podróży nie jest standardem pomiaru wartości zegarka, ani nawet jego niewielkiej części. Wygląd, polerowanie ruchu, trwałość, rozpoznawalność, funkcja i tak dalej są tym, czego bardziej nam zależy. Jednak znaczenie tourbillon jest niezaprzeczalne, jego konstrukcja jest sprytna i można o tym pomyśleć. Proces produkcji jest również oparty na technologii o wysokiej precyzji. Współczesne znaczenie zegarków i zegarów nie pozostaje już dłużej z czasem i jest bliższe dekoracji i dzieła sztuki, a istnienie tourbillon nadaje temu dziełu bardziej dynamiczne życie. Szkieletowy ruch tego zegarka emanuje duchem kunsztu między każdym sprzętem, a każda część świeci światłem pod soczewką. To rzeczywiście limitowana edycja Jaeger-LeCoultre. Ale jest wart 1,3 miliona, każdy powinien mieć własne poglądy. Uwaga: Ten artykuł jest oryginalnym dziełem autora i reprezentuje jedynie jego opinię. Profesjonalne dzielenie się wiedzą na temat zegarków Poświęcony rozprzestrzenianiu się kultury zegarków Redaktor naczelny |

Richard Mille I Ntpt Skutecznie Łączą Złoto I Materiały Syntetyczne

Szwajcarska marka zegarków i technologia North Thin Ply jako pierwsze przedstawiają dwa światowe materiały: Gold Quartz-TPT® i Gold NTPT, i po raz pierwszy łączą kwarc lub węglik ze złotą folią. Dwa nowe materiały zostaną wykorzystane w damskich zegarkach Richarda Mille’a RM 07-01 i RM 037.

RM 07-01

   W 2016 roku Richard Mille wprowadził najnowszą technologię NTPT do dwóch swoich damskich zegarków, RM 07-01 i RM 037. Na wielkie wydarzenie marka prezentuje dwie edycje specjalne, każda z kwarcem lub węglikiem w połączeniu ze złotą folią, demonstrując determinację Richarda Mille i NTPT do zostania królami w swoich dziedzinach.

RM 037

   Kierowane tym samym entuzjazmem obie firmy doszły do ​​komplementarności, zapoczątkowały nową kreatywną iskrę i rozpoczęły serię projektów badawczych i innowacyjnych.
   Współpraca między obiema stronami rozpoczęła się od badań i rozwoju węglików NTPT i Quartz-TPT®. Te dwa materiały były od samego początku materiałem obudowy i głównej szyny, pomagając Richardowi Mille z siedzibą w Szwajcarii zrobić duży krok naprzód w zakresie wytrzymałości zegarka i jego zdolności antykolizyjnych. Ekstremalne właściwości fizyczne dwóch materiałów syntetycznych sprawiły, że trudno je formować za pomocą ogólnych maszyn, co zmusiło obie firmy do poświęcenia dużo czasu na opracowanie nowych procesów produkcji mechanicznej i narzędzi skrawających, które mogłyby być wykorzystane do węgla i kwarcu. Zegarki wykonane z tych nowych materiałów przyciągają wzrok bardziej niż tradycyjne złote lub platynowe etui, dzięki czemu są niezapomniane.
   Richard Mille stosuje teraz ekskluzywne materiały do ​​zegarków męskich do zegarków damskich, aby zadowolić kobiety, które chcą swoich wyjątkowych efektów retuszowania. Marka i NTPT po raz kolejny zaprezentowały Gold Quartz-TPT® i złote węgliki NTPT, aby jeszcze bardziej rozszerzyć kombinację materiałów na etui dla kobiet.
   Ta technologia NTPT kontynuuje technologię osadzania kwarcu-TPT® kwarc lub węgliki NTPT warstwa po warstwie pod kątem 45 stopni i wykorzystuje dziesiątki warstw złotej folii o grubości mniejszej niż 10 mikronów. Ponieważ złoto jest cennym metalem w klasyfikacji chemicznej, inżynierowie z NTPT i Richard Mille mają bardzo trudne zadanie „poprawnego” stopienia ich z węglem i kwarcem.
   Proces ten uwypukla także cechy różnych materiałów, dzięki czemu linie skrzynek są bardziej widoczne pod odbiciem światła, tworząc efektowny i stopniowy złoty efekt. Ogólny kształt podkreślają satynowe wykończenie z czerwonego złota 5N i jego polerowane dekoracje kolumnowe, tarcza z setkami diamentów oraz centralna dekoracja z masy perłowej lub czarnego onyksu.
   Gold Quartz-TPT® i Gold NTPT będą stosowane wyłącznie w damskich zegarkach RM 07-01 i RM 037, z których każdy ma niepowtarzalny tokarz. Po wersjach ze stopu tytanu, ceramiki i szafiru, dwa nowe dzieła ponownie zastosowały technicznie przetworzone materiały do ​​zegarków damskich, dodatkowo wzbogacając wygląd ich kolekcji.

Vacheron Constantin Watch Tylko Gołębi Specjalny Zegarek

Ten model jest kolejnym doskonałym arcydziełem słynnego zegarmistrza Vacherona Constantina, Metiers d ‚Art: rzeźbienie w złocie, rzemiosło emaliowane, ustawianie klejnotów i rzeźbienie seryjne. To wyjątkowe dzieło stworzone dla Only Watch. Wspaniały zegarek doskonale wyświetlany.
Zainspirowany technologią układania kostki brukowej, ten zegarek Métiers d ‚Art – Perspectives d’ Art jest oglądany pod różnymi kątami, a zegarek będzie prezentował różne efekty wizualne, zapewniając ludziom wielką przyjemność wizualną.

腕表 Ten zegarek łączy rzemieślnicze kunszt rzemieślnika z wyjątkowymi poziomami i żywym wyrażeniem tematu. Zegarek wykorzystuje tarczę ze złota, emalii i diamentów, drobną dekorację i figury geometryczne, wykorzystanie przestrzeni, dające różne definicje czasu.
表 Projekt tego zegarka został zainspirowany obrazem Mauritsa Cornelisa Eschera – holenderskiego artysty ceramiki i malarstwa (1898–1972), który jest dość sławny pod względem struktury, perspektywy i przestrzeni. Czerwono-biały latający gołąb pokoju przedstawiony na tarczy tego zegarka został specjalnie stworzony przez Vacherona Constantina z cechami Métiers d ‚Art, reprezentatywnego koloru aukcji charytatywnej Only Watch, w połączeniu z Métiers d’ Art. Manufacture.

Te gołębie są symbolem nadziei i miłości, są inkrustowane i powiązane jak zabawki z płytek lub małe kwadratowe płytki. Zastosowanie tej technologii przyniosło wspaniałe dzieła sztuki dekoracyjnej. Wewnątrz obudowy znajduje się precyzyjny mechanizm samozwijający Vacheron Constantin CAL2460 ze znakiem Genewy. Mechanizm ten jest całkowicie niezależnie opracowany i wyprodukowany, a jego funkcjonalna jakość jest bardzo niezawodna i stabilna, a wszystkie są ręcznie polerowane i polerowane zgodnie z tradycyjnym kunsztem wysokiej klasy szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego.

Xiang Rui Chiński Nowy Rok Piaget Chiny Ekskluzywna Wyprzedaż Motyw Zodiaku Zegarek

Piaget Altiplano Art & amp; Doskonały chiński zegarek zodiaku Kogut i względny Tourbillon 45 mm Chiński zegarek zodiaku są godne rezygnacji i mile widziane nowości. Gdy rodziny się spotykają, Piaget PIAGET przedstawia ekskluzywność Chin kontynentalnych. Wydanie zegarków i limitowanych edycji zegarków o tematyce zodiaku. Te ekskluzywne gratulacje od hrabiego Piageta dodają nadzwyczajnego pomyślności błogosławieństwu Księżycowemu Nowemu Rokowi Księżycowego Nowego Roku dzięki niezwykłemu kunsztowi i wyjątkowej kreatywności.

   W 2017 roku Anita Porchet, światowej sławy mistrz rzemiosła emaliowanego, wykorzystała kreatywność Binziana jak dzikiego konia, aby narysować na twarzy wizerunek bohaterskiego koguta zodiaku. Jako symbol pewności siebie, punktualności, lojalności i szczerości, kogut ma kultowy, zuchwały wygląd: używa złotego drutu do oddzielania szkliwa, a następnie wielokrotnie piecze w piecu w wysokiej temperaturze ponad 800 ° C. Tonalna struktura nadaje utworowi subtelny wygląd.

   Zgodnie z tradycją oddawania hołdu kulturze azjatyckiej i upamiętnienia 10. rocznicy urodzin słynnego względnego ruchu tourbillon, Piaget wprowadził w 2017 roku wyjątkowy zegarek w chińskim zodiaku. Ten zegarek tourbillon Piaget Polo wykonany jest z białego złota i czarnej emalii. Panel czołowy jest wykonany przez mistrza rzemieślnika przy użyciu procesu emaliowania z otwartym płomieniem w połączeniu z drobnym rzeźbieniem dłoni, aby stworzyć 12-letni wzór zodiaku. Dzięki niezwykłej technologii zegarmistrzowskiej firmy Piaget, od płyty czołowej po tył i obwód obudowy, można ją spersonalizować zgodnie z potrzebami klienta.

Zakochaj Się W Odrobinie Magii Wybór Prezentu Na Dzień Królowej

8 marca to ekskluzywny festiwal dla kobiet. W tym dniu, oprócz jedzenia z nią i zakupów, najważniejsze jest, aby dać jej prezenty, aby wyrazić swoje serce i zachować ciepłe błogosławieństwo. Redaktor tego artykułu wybrał trzy eleganckie i urocze damskie zegarki, które są odpowiednie dla eleganckich pań.
Zegarek Omega Aqua Terra Co-Axial

Obejrzyj model: 231.10.34.20.57.001
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica koperty: 34 mm
Krajowa cena publiczna: 48,090 RMB
Szczegóły modelu: Zegarek damski z serii Terra To Coaxial od wewnątrz emanuje wyjątkowym temperamentem, okrągła koperta o średnicy 34 mm i urocza tarcza z masy perłowej, podkreślające elegancję i spokój kobiet. Tarcza macicy perłowej z Tahiti jest bardzo błyszcząca, a pod światłem pokazuje głębokie piękno gwiaździstego nieba i oceanu. Wewnątrz znajduje się mechanizm mechanicznego uzwojenia automatycznego Omega 8520 „Zhizhen coaxial” wykonany w innowacyjnej technologii antymagnetycznej, który jest odporny na interferencję silnego pola magnetycznego powyżej 15000 Gaussów. Jest wyposażony w sprężynę równoważącą z krzemu bez sprężynującej karty, automatyczny dwukierunkowy Układ uzwojenia zapewnia 50-godzinną rezerwę mocy dla zegarka.
Zegarek Bvlgari LVCEA Series 102219 LU33C6SSD

Krajowa cena publiczna: 37 300 RMB
Średnica zegarka: 33 mm
Grubość zegarka: ——
Rodzaj ruchu: kwarc
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporna głębokość: ——
Obejrzyj szczegóły: de Cartier W2CL0004

Krajowa cena publiczna: 58,500 RMB
Średnica zegarka: 31 mm
Grubość zegarka: 11,04 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporność: 30 metrów
Szczegóły zegarka: Seria de Cartier to nowa seria zegarków wprowadzona przez Cartiera w 2015 r. Jej nazwa pochodzi od przypominającej klucz korony. Zegarek ma okrągłe krzywe, proste linie i pełne boki. Ten zegarek ma średnicę 31 mm, a koperta jest wykonana ze stali nierdzewnej. 18-karatowa korona w kolorze różowego złota o godzinie 3 jest osadzona na syntetycznym spinelu. Posrebrzana grawerowana tarcza ozdobiona jest promienistym wzorem słońca, z cyframi rzymskimi i niebieskimi stalowymi wskazówkami. Obudowa ze stali nierdzewnej jest połączona z bransoletą ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota 18K. Ruch mechaniczny.
Podsumowanie: Powyższe trzy zegarki mają swoje własne cechy, które są bardzo odpowiednie dla potrzeb współczesnych kobiet pod względem stylu i wydajności. Głęboka i powściągliwa Omega Aqua Terra, elegancki i dynamiczny Bulgari LVCEA oraz prosty i elegancki Cartier Clé de Cartier. Rdzeń ze stabilnym systemem uzwojenia stale zapewnia wystarczającą rezerwę mocy dla zegarka.

Blancpain „lotus” Ogląda Lotosową Elegancję

łamie tradycję? Jest to niezaprzeczalnie prawda. Czy to zgodne z nowoczesnymi trendami? Absolutnie poprawne. Czy jest przeznaczony dla kobiet? Dostosowane Ta kolekcja zegarków Blancpain ma bardzo odważny i awangardowy krój, tarczę z masy perłowej z giloszowanym wykończeniem, naturalny i wspaniały. Blancpain powinien zdawać sobie sprawę, że dziwne cechy tego stołu są związane z nieuchwytną naturą lotosu. Oryginalny design nieregularnej tarczy z masy perłowej i uderzające cyfry arabskie sprawiają, że jest bardziej przyciągająca wzrok, a grafika giloszowa jest jeszcze bardziej wisienka na torcie. Dwa rzędy delikatnie osadzonych diamentów sprawiają, że klasyczna dwuwarstwowa ramka jest bardziej żywa. Znakomity ruch Blancpain Cal.1150 oznacza łagodny czas w modelu biżuterii „ Lotus ”, automatyczne nawijanie, centralna wskazówka godzinowa, wskazówka minutowa, wskazówka sekundowa, wskazanie daty o godzinie 6, szafirowy tył z kopertą Przezroczysta dolna pokrywa widzi 188 części składających się na ruch. Paski genewskie są polerowane, zszywane, fazowane, polerowane i grawerowane. Wszystko w ruchach BLANCPAIN jest zgodne z tymi procedurami. Szlachetne tradycje przemysłu zegarmistrzowskiego są wykonywane z rygorystycznym kunsztem. Wyjątkowa osobowość tych zegarków została należycie chwalona w damskich zegarkach, co również dowodzi, że wyjątkowa osobowość może idealnie pasować do wyjątkowej reputacji i kobiecości.
白色 Ta biała tarcza jest inkrustowana rubinową ramką i czerwoną jedwabną opaską, która jest wygodniejsza i szlachetniejsza. Zaprojektowany i dystrybuowany wyłącznie na rynek azjatycki, ograniczony do 138 na całym świecie!