Zakochaj Się W Odrobinie Magii Wybór Prezentu Na Dzień Królowej

8 marca to ekskluzywny festiwal dla kobiet. W tym dniu, oprócz jedzenia z nią i zakupów, najważniejsze jest, aby dać jej prezenty, aby wyrazić swoje serce i zachować ciepłe błogosławieństwo. Redaktor tego artykułu wybrał trzy eleganckie i urocze damskie zegarki, które są odpowiednie dla eleganckich pań.
Zegarek Omega Aqua Terra Co-Axial

Obejrzyj model: 231.10.34.20.57.001
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: stal nierdzewna
Średnica koperty: 34 mm
Krajowa cena publiczna: 48,090 RMB
Szczegóły modelu: Zegarek damski z serii Terra To Coaxial od wewnątrz emanuje wyjątkowym temperamentem, okrągła koperta o średnicy 34 mm i urocza tarcza z masy perłowej, podkreślające elegancję i spokój kobiet. Tarcza macicy perłowej z Tahiti jest bardzo błyszcząca, a pod światłem pokazuje głębokie piękno gwiaździstego nieba i oceanu. Wewnątrz znajduje się mechanizm mechanicznego uzwojenia automatycznego Omega 8520 „Zhizhen coaxial” wykonany w innowacyjnej technologii antymagnetycznej, który jest odporny na interferencję silnego pola magnetycznego powyżej 15000 Gaussów. Jest wyposażony w sprężynę równoważącą z krzemu bez sprężynującej karty, automatyczny dwukierunkowy Układ uzwojenia zapewnia 50-godzinną rezerwę mocy dla zegarka.
Zegarek Bvlgari LVCEA Series 102219 LU33C6SSD

Krajowa cena publiczna: 37 300 RMB
Średnica zegarka: 33 mm
Grubość zegarka: ——
Rodzaj ruchu: kwarc
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporna głębokość: ——
Obejrzyj szczegóły: de Cartier W2CL0004

Krajowa cena publiczna: 58,500 RMB
Średnica zegarka: 31 mm
Grubość zegarka: 11,04 mm
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Wodoodporność: 30 metrów
Szczegóły zegarka: Seria de Cartier to nowa seria zegarków wprowadzona przez Cartiera w 2015 r. Jej nazwa pochodzi od przypominającej klucz korony. Zegarek ma okrągłe krzywe, proste linie i pełne boki. Ten zegarek ma średnicę 31 mm, a koperta jest wykonana ze stali nierdzewnej. 18-karatowa korona w kolorze różowego złota o godzinie 3 jest osadzona na syntetycznym spinelu. Posrebrzana grawerowana tarcza ozdobiona jest promienistym wzorem słońca, z cyframi rzymskimi i niebieskimi stalowymi wskazówkami. Obudowa ze stali nierdzewnej jest połączona z bransoletą ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota 18K. Ruch mechaniczny.
Podsumowanie: Powyższe trzy zegarki mają swoje własne cechy, które są bardzo odpowiednie dla potrzeb współczesnych kobiet pod względem stylu i wydajności. Głęboka i powściągliwa Omega Aqua Terra, elegancki i dynamiczny Bulgari LVCEA oraz prosty i elegancki Cartier Clé de Cartier. Rdzeń ze stabilnym systemem uzwojenia stale zapewnia wystarczającą rezerwę mocy dla zegarka.