Xiang Rui Chiński Nowy Rok Piaget Chiny Ekskluzywna Wyprzedaż Motyw Zodiaku Zegarek

Piaget Altiplano Art & amp; Doskonały chiński zegarek zodiaku Kogut i względny Tourbillon 45 mm Chiński zegarek zodiaku są godne rezygnacji i mile widziane nowości. Gdy rodziny się spotykają, Piaget PIAGET przedstawia ekskluzywność Chin kontynentalnych. Wydanie zegarków i limitowanych edycji zegarków o tematyce zodiaku. Te ekskluzywne gratulacje od hrabiego Piageta dodają nadzwyczajnego pomyślności błogosławieństwu Księżycowemu Nowemu Rokowi Księżycowego Nowego Roku dzięki niezwykłemu kunsztowi i wyjątkowej kreatywności.

   W 2017 roku Anita Porchet, światowej sławy mistrz rzemiosła emaliowanego, wykorzystała kreatywność Binziana jak dzikiego konia, aby narysować na twarzy wizerunek bohaterskiego koguta zodiaku. Jako symbol pewności siebie, punktualności, lojalności i szczerości, kogut ma kultowy, zuchwały wygląd: używa złotego drutu do oddzielania szkliwa, a następnie wielokrotnie piecze w piecu w wysokiej temperaturze ponad 800 ° C. Tonalna struktura nadaje utworowi subtelny wygląd.

   Zgodnie z tradycją oddawania hołdu kulturze azjatyckiej i upamiętnienia 10. rocznicy urodzin słynnego względnego ruchu tourbillon, Piaget wprowadził w 2017 roku wyjątkowy zegarek w chińskim zodiaku. Ten zegarek tourbillon Piaget Polo wykonany jest z białego złota i czarnej emalii. Panel czołowy jest wykonany przez mistrza rzemieślnika przy użyciu procesu emaliowania z otwartym płomieniem w połączeniu z drobnym rzeźbieniem dłoni, aby stworzyć 12-letni wzór zodiaku. Dzięki niezwykłej technologii zegarmistrzowskiej firmy Piaget, od płyty czołowej po tył i obwód obudowy, można ją spersonalizować zgodnie z potrzebami klienta.