Wprowadzenie Do Genialnego Zegarka Le Méridien

Pomysłowa seria Maurice Lacroix doskonale łączy wykwintne kunszt Le Meridien, ucieleśniając żywy, elegancki i szlachetny styl miejski XXI wieku. Seria Ingenuity słynie z wyrafinowanej interpretacji złożonych funkcji, zwłaszcza funkcji zwrotnej. Jest to niewątpliwie pierwsza seria Le Méridien. Od wielu lat Le Méridien opanował istotę złożonych funkcji zegarków.
Seria pomysłowości zawsze była dobra w opracowywaniu ruchów mechanicznych z nawijaniem ręcznym, w tym roku po raz pierwszy zastosowano technologię automatycznych ruchów. Pomysłowy nowy zegarek z kalendarzem i zegarek z podwójnym pokrętłem są oparte na długiej historii serii zegarków, są zgodne z najbardziej rygorystycznymi tradycyjnymi standardami mechanicznego zegarmistrzostwa, dążą do doskonałości, stosują doskonałą technologię w projektowaniu mody. Pomysłowa seria automatycznych zegarków oparta jest na produkcji 10 000-letniego mechanizmu, który odzwierciedla koncepcję „Never Stop Moving” reklamowaną w nowej reklamie. Ruch zegarka można nakręcić na nadgarstku tylko ruchem nadgarstka, co stanowi doskonałą interpretację tej koncepcji. „Koncepcja przyszłości” odzwierciedla także to, że Le Méridien dąży do innowacji, nieustannego dążenia do doskonałości technologicznej i estetycznej oraz dąży do przełomu w projektowaniu każdego zegarka. Le Méridien dąży do perfekcji i nigdy nie idzie na kompromis.

Dziecko na zdjęciu
Pomysłowa tarcza kalendarza i podwójny zegarek & mdash; & mdash; znakomity automatyczny mechanizm
日历 Zegarek z tarczą kalendarza i zegarek z podwójną tarczą są wykonane z różowego złota. Obudowa ma średnicę 46 mm, a jej rzeźbiarskie linie są wyraźne, dzięki czemu czas spokojnie płynie przez tę dużą przestrzeń. Wodoodporny do 50 metrów zegarek jest wypolerowany na przemian i wypolerowany jedwabną satyną, bez uciążliwych i przesadzonych dekoracji, doskonale interpretujących ducha mody. Oba modele są wyposażone w niebieskie pokrętła, a różne układy wyświetlania czasu są znakomite, odzwierciedlając subtelne i subtelne piękno.
腕表 Wskazanie daty jednego zegarka znajduje się o godzinie 10, a drugie wybranie drugiej strefy czasowej i wskazanie daty drugiego zegarka to odpowiednio godzina 12 i godzina szósta. Okno wyświetlacza jest proste i hojne, lekko wystające, a jego cyfrowy wyświetlacz jest bardziej przyciągający wzrok na niebieskiej tarczy, która jest szczotkowana i wypolerowana, aby pokazać efekt promieniowania słonecznego. W zależności od modelu rezerwa chodu jest na 2 lub 3 godzinie, pełna życia i zabawy, odzwierciedlająca osobowość zegarka. Znaczniki godzin z różowym złotem są przedłużane jeden po drugim i mają kształt półksiężyca na tarczy, która jest pełna dynamiki. Mała sekundnik powtarza się, obracając się ciągle.
Długie, różowozłote dłonie migoczą olśniewająco, a diamentowe fasety na rękach sprawiają, że jest lekko wypukły, jakby zawieszony na niebieskiej tarczy. W zegarku nie ma otworu na wałek, co dowodzi, że produkcja zegarka jest zgodna z tradycją i stara się być bezbłędna nawet w najdrobniejszych szczegółach. Zegarek ma czysty wygląd i emanuje uroczystą i spokojną atmosferą, przypominającą najwspanialszą architekturę, z prostym designem podkreślającym kształt i funkcję. Ta seria jest czytelna i czytelna, odzwierciedlając idealną równowagę wizualną.
Zegarek z tarczą kalendarzową jest wyposażony w mechanizm samozwijający się ML 190, a zegarek z podwójnym pokrętłem jest wyposażony w mechanizm samozwijający się ML 191, które są zgodne z najczystszymi szwajcarskimi tradycjami zegarmistrzowskimi. Każda część jest retuszowana, nawet w przypadku drobnych elementów, które nie są widoczne po zmontowaniu zegarka. Przez przezroczystą szafirową obudowę możesz odkryć delikatną dekorację wewnątrz mechanizmu. Średnica tego ruchu wynosi 161/2 centów, co jest jednym z największych ruchów o średnicy na rynku.
W dzisiejszych czasach wielu wielbicieli zegarków uważa występy za żywą sztukę. Aby spełnić te wymagania, zupełnie nowy automatyczny zegarek z serii Ingenious wprowadził również model ze stali nierdzewnej o średnicy 43 mm oraz tarczę czarno-srebrną. Zegarki te są bardzo konkurencyjne na rodzimym rynku zegarków zegarmistrza i wyróżniają Emmys.
Informacje techniczne & mdash; & mdash; Edycja limitowana (50 sztuk)
Modele: MP6509-PG101-430 (zegarek z tarczą kalendarzową), MP6519-PG101-430 (zegarek z dwiema tarczami), 18-karatowe różowe złoto, średnica 46 mm, satyna i polerowany jedwab, zakrzywiony szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną Powlekany, ponadwymiarowy szafirowy przykręcany tył, wodoodporny 50 m / 5 atm
Tarcza: Wykonana ze srebra próby 925, ciemnoniebieskiego, z obróbką promieni słonecznych
18-karatowe różowe złoto osadzone indeksy, małe sekundy i wskaźnik rezerwy mocy
Ręce: 18-karatowe różowe wytłoczone i uformowane wskazówki godzinowe i minutowe, przedni kształt wycięty w romby tworzy tradycyjny, ręcznie wykonany kunszt, małe 18-sekundowe różowe złoto i wskaźnik rezerwy mocy, rodowane wskazówki zwrotne
Bransoletka / Bransoletka: Duży czarny skórzany pasek ze skóry aligatora, czarna podszewka ze skóry cielęcej, czarne przeszycia
Zapięcie: standardowa klamra w kolorze różowego złota 18K
Całkowita waga złota: ze standardową sprzączką: 81,4 g (18 tys.)
Mechanizm: ruch samozwijający się ML 190 (zegarek z kalendarzem), ruch samozwijający się ML 191 (zegarek z podwójnym powrotem)
Funkcje:
Zegarek z oddzwanianiem kalendarza (ML 190):
Środkowa wskazówka wskazuje godzinę i minuty; tarcza o godzinie 10 wskazuje datę; mała sekundnik o godzinie 6; wskaźnik rezerwy mocy o godzinie 2
Częstotliwość wibracji: 18 000 razy / godzinę, 2,5 Hz
Rezerwa chodu: 52 godziny
Liczba klejnotów: 57
Strojenie: 5-krotną kalibrację można wykonać po pełnym łańcuchu i 24 godzinach
Dekoracja: Pionowa matowa powierzchnia i motyw Grand Colima? Na motywie, rodowane
Zegarek z podwójnym zwrotem (ML 191):
Środkowa wskazówka wskazuje godziny i minuty; tarcza o godzinie 6 wskazuje datę; tarcza o godzinie 12 wskazuje drugą strefę czasową; mała druga wskazówka o godzinie 9; wskaźnik rezerwy mocy o godzinie 3
Częstotliwość wibracji: 18 000 razy / godzinę, 2,5 Hz
Rezerwa chodu: 52 godziny
Liczba klejnotów: 74
Korekta: korekta w 5 kierunkach