Tag Heuer Mierzy Czas Tour Of Abu Dhabi

Szwajcarski zegarmistrz TAG Heuer został oficjalnym chronometrażystą tego wydarzenia w pustynnym regionie ZEA. W tym roku, po ukończeniu dwóch intensywnych wyścigów, Tour of Abu Dhabi wszedł do harmonogramu UCI World Tour. Pierwsza runda odbędzie się 23 lutego.

   Cztery etapy, trzy sprinty, z których jeden znajduje się na Yas Marina Circuit, etap górski i 670 km pustynnego wyścigu, z widokiem na tajemnicze góry i cuda natury Abu Zabi po drodze. Podczas corocznego wydarzenia w 2017 r. Widoczna jest ogólna sytuacja wyścigu kolarskiego w Abu Zabi. Trzeba powiedzieć, że ten wyścig ma wszystkie warunki, aby stać się sceną dla sezonu kolarskiego. Międzynarodowa Federacja Kolarska nie przegapi tego, dodając Tour of Abu Dhabi do harmonogramu UCI World Tour 2017.
   16 drużyn z całego świata weźmie udział w turnieju w dniach 23–26 lutego. Będą zespoły z czołówki, w tym zespół BMC Racing. Czerwono-czarny motyw miecza amerykańskiej drużyny wskazuje na koronę i wyśle ​​wielu kapitanów i kierowców sprinterskich. Aby pokazać silne światło na pustyni, warto wykorzystać wszystkie możliwości.
   W 2017 roku TAG Heuer został oficjalnym chronometrażystą Tour of Abu Dhabi. To nowe partnerstwo przyspieszy powrót szwajcarskiego zegarmistrza TAG Heuera do świata kolarstwa.