Sihh Dzień 4: Baume & Amp; Mercier I Ralph Lauren

Prezentacja dla mediów została zakończona, a wydarzenia na wystawie SIHH zwracają się teraz do obecnych klientów i dostawców marki. Korzystamy więc z okazji, aby przejrzeć kilka ostatnich dni i przedstawić niektóre z najnowszych modeli marek uczestniczących.
Ponadto partner Europa Star, Digital Luxury Group, ogłosił dziś wyniki corocznego badania 15 wysokiej klasy marek zegarków w ramach WorldWatchReportTM, który zostanie w całości opublikowany podczas Baselworld. Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze poprzednie artykuły dzisiaj.
Baume i Mercier kontynuują stały postęp w nowym rozdziale „Seaside Life” w Humberton, który z powodzeniem powstał w zeszłym roku. Kolorowe paski najnowszych damskich zegarków Linea doskonale odzwierciedlają nadmorskie życie, a także są idealne na lato.

 Baume & Mercier Linea

Ralph Lauren jest nadal najpopularniejszą serią Stirrup. Nowy wydany tym razem zegarek Stirrup jest wyposażony w misterną złotą bransoletę połączoną pierścieniem. Każdy złoty pierścionek jest delikatnie wykonany, aby bransoletka idealnie pasowała do nadgarstka. Zegarek jest wyposażony w mechanizm RL430 wyprodukowany przez Piaget dla RalphLauren.

RalphLauren Stirrup Złoty pierścionek Bransoletka Zegarek