Richard Mille I Ntpt Skutecznie Łączą Złoto I Materiały Syntetyczne

Szwajcarska marka zegarków i technologia North Thin Ply jako pierwsze przedstawiają dwa światowe materiały: Gold Quartz-TPT® i Gold NTPT, i po raz pierwszy łączą kwarc lub węglik ze złotą folią. Dwa nowe materiały zostaną wykorzystane w damskich zegarkach Richarda Mille’a RM 07-01 i RM 037.

RM 07-01

   W 2016 roku Richard Mille wprowadził najnowszą technologię NTPT do dwóch swoich damskich zegarków, RM 07-01 i RM 037. Na wielkie wydarzenie marka prezentuje dwie edycje specjalne, każda z kwarcem lub węglikiem w połączeniu ze złotą folią, demonstrując determinację Richarda Mille i NTPT do zostania królami w swoich dziedzinach.

RM 037

   Kierowane tym samym entuzjazmem obie firmy doszły do ​​komplementarności, zapoczątkowały nową kreatywną iskrę i rozpoczęły serię projektów badawczych i innowacyjnych.
   Współpraca między obiema stronami rozpoczęła się od badań i rozwoju węglików NTPT i Quartz-TPT®. Te dwa materiały były od samego początku materiałem obudowy i głównej szyny, pomagając Richardowi Mille z siedzibą w Szwajcarii zrobić duży krok naprzód w zakresie wytrzymałości zegarka i jego zdolności antykolizyjnych. Ekstremalne właściwości fizyczne dwóch materiałów syntetycznych sprawiły, że trudno je formować za pomocą ogólnych maszyn, co zmusiło obie firmy do poświęcenia dużo czasu na opracowanie nowych procesów produkcji mechanicznej i narzędzi skrawających, które mogłyby być wykorzystane do węgla i kwarcu. Zegarki wykonane z tych nowych materiałów przyciągają wzrok bardziej niż tradycyjne złote lub platynowe etui, dzięki czemu są niezapomniane.
   Richard Mille stosuje teraz ekskluzywne materiały do ​​zegarków męskich do zegarków damskich, aby zadowolić kobiety, które chcą swoich wyjątkowych efektów retuszowania. Marka i NTPT po raz kolejny zaprezentowały Gold Quartz-TPT® i złote węgliki NTPT, aby jeszcze bardziej rozszerzyć kombinację materiałów na etui dla kobiet.
   Ta technologia NTPT kontynuuje technologię osadzania kwarcu-TPT® kwarc lub węgliki NTPT warstwa po warstwie pod kątem 45 stopni i wykorzystuje dziesiątki warstw złotej folii o grubości mniejszej niż 10 mikronów. Ponieważ złoto jest cennym metalem w klasyfikacji chemicznej, inżynierowie z NTPT i Richard Mille mają bardzo trudne zadanie „poprawnego” stopienia ich z węglem i kwarcem.
   Proces ten uwypukla także cechy różnych materiałów, dzięki czemu linie skrzynek są bardziej widoczne pod odbiciem światła, tworząc efektowny i stopniowy złoty efekt. Ogólny kształt podkreślają satynowe wykończenie z czerwonego złota 5N i jego polerowane dekoracje kolumnowe, tarcza z setkami diamentów oraz centralna dekoracja z masy perłowej lub czarnego onyksu.
   Gold Quartz-TPT® i Gold NTPT będą stosowane wyłącznie w damskich zegarkach RM 07-01 i RM 037, z których każdy ma niepowtarzalny tokarz. Po wersjach ze stopu tytanu, ceramiki i szafiru, dwa nowe dzieła ponownie zastosowały technicznie przetworzone materiały do ​​zegarków damskich, dodatkowo wzbogacając wygląd ich kolekcji.