Prosty I Szykowny Automatyczny Zegarek Z Serii Diamond Radar Krótki Komentarz

W 1986 roku Swiss Radar objął wiodącą pozycję we wprowadzaniu ceramiki high-tech do przemysłu zegarmistrzowskiego, a wypolerowana czarna ceramika high-tech stała się doskonałym poparciem szwajcarskiego stylu Radar. Gładka i gładka, lśniąca na nadgarstku, wraz z niezwykle prostą obudową, jest najlepszą interpretacją szwajcarskiego arcydzieła radarowego. Szlifowanie pięciorzędowej ceramicznej bransoletki i matowych ogniw uzupełniają się, nadając jej więcej tekstury i podkreślając uroczy temperament złożonego kunsztu. Od wielu lat mierniki radarowe zawsze trzymały się ducha innowacji i ciągle nas zaskakiwały. Dziś Watch House przedstawia serię automatycznych zegarków diamentowych z serii radarów, oficjalny model: 580.0050.3.110.

   Zaawansowany technologicznie zegarek ceramiczny Radar Diamond Series słynie z prostego piękna. Prosty i delikatny układ tarczy w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie materiałami ceramicznymi lśniącymi metalicznym połyskiem przedstawia nową erę eleganckiego stylu stworzoną przez awangardową technologię.

Obudowa wykonana ze stali węglowej o średnicy 33 mm

   Obudowa tego zegarka wykonana jest ze stali węglowej o średnicy tylko 33 mm Bez względu na to, czy jest to mężczyzna z cienkim nadgarstkiem, czy mężczyzna, który preferuje małe i wykwintne etui, smukła obudowa tego zegarka może pokazać nadgarstek Elegancki. Stal węglowa jest dwa razy mocniejsza niż stal, ale waży tylko jedną piątą stali.

Z szafirowym kryształem

   Zegarek wykorzystuje szafirowe szkło kryształowe, które jest idealnie zakrzywione przez zegarmistrza, a następnie dwustronne wykończenie przeciwodblaskowe, z przezroczystą transmisją światła i osadzone w okrągłej i eleganckiej ramce.

Korona zębata jest wygodna

   Zegarek wykorzystuje prostą koronkę zębatą z zaokrąglonym konturem i wygodną w dotyku Koronę zdobi delikatne logo kotwicy na górze.

Elegancki czarny skórzany pasek

   Ten zegarek jest połączony z czarnym skórzanym paskiem, który jest miękki w skórze i wygodny w skórze, a prosta tarcza prezentuje klasyczną elegancję.

Grubość koperty jest zadbana i dokładnie wypolerowana

  Obudowa tego zegarka jest stosunkowo cienka, a dzięki wyjątkowej średnicy zegarka wydaje się być dobrze wyważona i proporcjonalna. Obudowa wykonana ze stali węglowej jest dokładnie wypolerowana i emanuje dobrze wyważonym i jasnym metalicznym połyskiem.

Zapięcie składane z tytanu

   Zegarek jest wyposażony w składaną klamrę wykonaną z tytanu. Klamra jest znakomita pod względem wykonania, wypolerowana i delikatna, ogólne linie są gładkie, nie ma żadnych krawędzi i narożników. Prosty wygląd pokazuje elegancką atmosferę, bez względu na to, czy jest rozłożona, czy złożona.

Ergonomia

   Pionowe i smukłe końcówki wykazują subtelny klasyczny temperament, a smukłe etui jest bardziej nastrojowe pod względem wizualnym. Naturalnie zakrzywiony tył końcówek jest ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić komfort zegarka podczas noszenia. .

Wybierz prosty i elegancki

   Ogólny wygląd tarczy jest prosty i elegancki. Dół zewnętrznego pierścienia jest rzeźbiony z karbowanym dnem. Jest wyposażony w okienko z datą o godzinie 6, pokazujące wyrafinowany i elegancki styl jako całość.

Wskaźnik w kształcie różowego złota

   Trzy dłonie w kształcie różowego złota w elegancki sposób podkreślają urok czasu w połączeniu z prostą i elegancką tarczą, pokazując ponadczasową klasyczną kombinację.

12 smukłych litych mozaik

   Zewnętrzny pierścień tarczy jest osadzony w 12 długich i delikatnych trójwymiarowych skalach inkrustowanych, a różowo-złote metalowe skale są proste, ale eleganckie, co pozwala łatwo uchwycić czas.

Wyposażony w samoczynny mechanizm mechaniczny

   Wodoodporność głębokości tego zegarka wynosi około 100 metrów. Jest on wyposażony w samozwijający się mechanizm mechaniczny. Dzięki szafirowemu szkłu kryształowemu osadzonemu w tylnej części obudowy można dostrzec wyjątkowy szwajcarski mechanizm mechaniczny. Urok zaawansowanych zegarków mechanicznych To wszystko. Zawierający 21 klejnotów, może zapewnić zegarek z rezerwą mocy około 42 godzin.

Podsumowanie: precyzyjne, proste i eleganckie to kluczowe słowa zegarka Radar Diamond Series, które nie są skomplikowane. Radar zawsze był pionierem w opracowywaniu i stosowaniu nowych bezpośrednich materiałów do zegarków, w połączeniu ze szwajcarską tradycyjną technologią zegarmistrzowską, może odzwierciedlać swoją markę wszędzie w użyciu materiałów i detali lub integracji klasycznych elementów. Znakomity kunszt. Zegarek ten spełnia również rygorystyczne wymagania swojej marki i przenika elegancką elegancję dzięki nowoczesnej technologii.