Poważne Kształty Geometryczne Degustacja Oris Culture Square Watch

Oris to stuletnia szwajcarska marka zegarków z czystym mechanizmem i czerwoną tarczą automatyczną symbolizującą precyzyjny mechanizm mechaniczny Oris. Przez setki lat Oris był kochany przez niezliczonych miłośników zegarków i stworzył niezliczone cuda; do dziś ten historyczny szwajcarski dom zegarków wciąż stara się wprowadzać innowacje w technologii zegarmistrzowskiej i poświęca mu swoje serce. Większość zegarków Oris nie ma bardzo wysokich cen, na które wiele osób może sobie pozwolić. Wprowadzony tym razem zegarek jest wyposażony w szwajcarski mechanizm mechaniczny i ma wyświetlacz wielofunkcyjny. Prostokątny futerał w stylu retro i elegancki ma wyjątkowy geometryczny urok. Oficjalny model: 01 581 7658 4074-07 8 23 82

   Zegarek ma wyświetlanie godziny, daty i dnia tygodnia, a także romantyczny wyświetlacz fazy księżyca i drugi wyświetlacz strefy czasowej wygodny dla podróżujących w interesach, który jest potężny. Retro i prosty kształt, odpowiedni zarówno dla biznesu, jak i rozrywki, odpowiedni na każdą okazję.

   Prostokątny zegarek wielofunkcyjny Oris z kolekcji Oris Culture ma prostokątną kopertę ze stali nierdzewnej o wymiarach 33,00 x 46,00 mm, polerowaną i wykwintną, emanującą chłodnym temperamentem charakterystycznym dla metalu. Czarna tarcza jest wyposażona w cyfry rzymskie, z subtelnymi zmianami na krawędziach i rogach obudowy, pokazującymi najbardziej harmonijną stronę.

   Czarna tarcza przypomina fazę księżyca o godzinie 12, a tarcza jest delikatnie ozdobiona szczegółowym schematem fazy księżyca. Dzień i data są wyświetlane odpowiednio na 9 i 3 godzinie na tarczy, a na 6 godzinie jest drugi wyświetlacz strefy czasowej przeznaczony dla osób podróżujących służbowo.

   Z boku widać więcej krawędzi i narożników, odzwierciedlających piękno geometrycznych linii i doskonały design. Korona znajduje się na godzinie 3, od której można regulować wszystkie wyświetlacze na tarczy. Korona ma przyciski do szybkiej regulacji u góry iu dołu.

 Bransoletka wykonana ze stali nierdzewnej i genialnego kunsztu zapewnia gładkie i gładkie odczucie Bransoletka o dobrej elastyczności idealnie dopasowuje się do krzywizny nadgarstka użytkownika.

Zegarek z klamrą motylkową, stalą nierdzewną i logo Oris. Wodoodporny do 50 metrów.

   Zegarek jest wyposażony w mechanizm samozwijania Oris 581. Mechanizm ten oparty jest na ETA 2688/2671 i ma 38-godzinną rezerwę mocy. Szafirowe szkło kryształowe z tyłu obudowy wyraźnie widać dwustronnie obracającą się czerwoną tarczę.

Oficjalny model: 01 581 7658 4074; Cena referencyjna: 18400 juanów

Podsumowanie: Prostokątny wielofunkcyjny zegarek Oris z serii kulturalnej Oris, w połączeniu z trójwymiarową geometryczną tarczą i efektowną kombinacją wizualną, sprawia, że ​​ta faza księżyca wychodzi z przyziemnego pudełka, a jednocześnie przestrzeń w calach kwadratowych jest pełna cienia. Ten zegarek jest przykładem idealnego połączenia eleganckiego wyglądu i bogatej konotacji: klasyczny model ze spiralnym wzorem sprawia, że ​​emanuje swobodnym poczuciem przypadkowości, a dominująca rzymska skala ma bardziej niesforny temperament, dzięki czemu jest gotowa. Jest to jeden z zegarków, które wszyscy mężczyźni chcą mieć. (House of Watches Picture / Text Source)
Więcej szczegółów zegarka: oris / 11143 /