Pokaż Styl Tudor Night Tao Xun Pomaga Debiutowi Nowej Serii Tudor Style W Szanghaju

28 listopada 2013 r. Tudor zorganizował w Szanghaju wydarzenie marki „Show Style, Tudor Night”. Wydarzenie to wprowadziło historię marki i styl kulturowy we wszechstronny sposób, a na imprezie zaprezentowano pierwszy na świecie zegarek z serii TUDOR STYLE. Watch House jest zaproszony do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, poniżej przedstawiono szczegółowe raporty.

 Wydarzenie „Show Style, Night of Tudor” odbyło się w Szanghaju, wiodącym wydarzeniu w modzie, a zaproszono klientów mediów i marek VIP w całym kraju. Scena była ciepła i bezprecedensowa.
 Na początku wydarzenia pan Li, dyrektor Rolex Holdings Co., Ltd. wyszedł na scenę, aby wygłosić przemówienie. W swoim wystąpieniu podkreślił, że rynek chiński ma coraz większe znaczenie dla globalnego biznesu Tudor, a także rośnie sprzedaż i usługi krajowe Tudor. Wspomniał również, że koncepcja Tudora znajduje odzwierciedlenie we wszystkich aspektach, szwajcarskich, wysokiej jakości materiałów, długoterminowej niezawodności, dokładności i innowacyjnej technologii zegarmistrzowskiej itp., Czerpie inspirację z historii nowoczesnej interpretacji i tworzy wyjątkowość marki Tudor Styl.

 Współpraca Tudor ze słynnym producentem motocykli Ducati rozpoczęła się w 2011 roku. Obie marki mają wspólne wartości, duchy, a nawet ten sam stylowy wygląd. W 2013 r. Tudor wprowadził na rynek nowy zegarek Fastrider Black Shield. Modele ożywione interpretowały tę serię zegarków.

 Kuszące tango i zapierający dech w piersiach rytm sprawiają, że tancerze oddają się seksownym uściskom.
 Dyrektor generalny Tudor przyszedł przemówić i przyniósł trochę tajemnicy. Podczas tegorocznego Basel Watch & Jewellery Show firma Tudor zachowała wyjątkowy zegarek, który nie został jeszcze wydany – to seria TUDOR STYLE. Na tym wydarzeniu nowa seria została wspaniale wydana, a jednocześnie pojawiły się reklamy.

 
  Nowa seria TUDOR STYLE to romantyczne spotkanie, piękna historia. Po wejściu na boisko goście otrzymali małą torbę, która zawierała monetę z nadrukowanym logo Tudor, która była związana z nową serią TUDOR STYLE. Tudor ma nadzieję, że ten zegarek zabierze wszystkich do romantycznego Rzymu i odnajdzie romantyczną i piękną marionetkę, a pewnego dnia możesz włożyć tę monetę do wymarzonego basenu.

Modele przedstawiają nową kolekcję zegarków TUDOR STYLE

  Tudor jest znany z produkcji klasycznych i eleganckich zegarków. Estetyczne elementy tego nowego zegarka pochodzą z legendarnych modeli z lat 50. i 70., które wciąż świecą w długiej historii zegarmistrzostwa. Włoski styl przekazany przez nowy zegarek przypomina skuter i jego romantyczną jazdę. Ten stylowy zegarek retro odziedziczył tradycję wyrafinowania i elegancji zegarków Tudor, jest pełen nowoczesności i bardziej eleganckich linii, a jednocześnie ma męski i damski styl, który nadaje się na różne okazje.

 Pod koniec imprezy na scenę przybył słynny piosenkarz Tao Yan, który przyniósł wszystkim cztery słodkie piosenki miłosne, kontynuując romantyczne uczucia nowej serii TUDOR STYLE. Tao Yan ujawnił, że jest lojalnym zwolennikiem Tudora i bardzo kocha Fastrider Black Shield, mając nadzieję, że dostanie ją w przyszłym roku. Wspaniały występ Tao Yana przyniósł kolejny punkt kulminacyjny tego wydarzenia.

 Wydarzenie marki „Show style, night of Tudor” zakończyło się śpiewem Tao Song, premiera nowej serii TUDOR STYLE jest zaskakująca. Podobno ta seria zegarków pojawi się w sprzedaży w Chinach i Hongkongu w najbliższej przyszłości. Około siódmej, najwyższa cena wynosi poniżej 60 000 juanów, przyjaciele, którzy to lubią, mogą chcieć zwrócić uwagę. (House of Watches / Text Source)