Longines Longines Grand Prix Diana Racing Wyróżnia Sportową Elegancję

16 czerwca 2013 r. W Chantilly we Francji historyczna „Longines Diana Longines” została elegancko wystawiona w pięknym Chantilly na północnych przedmieściach Paryża, słynnego szwajcarskiego producenta zegarków Shanglong już trzeci rok z rzędu jest oficjalnym partnerem i chronometrem wyścigu, pokazując serię dziewięciu ekscytujących wyścigów płaskich koni.

Bohater Thierry Gane i galop „Treve”

Elegancki ambasador Longines i gwiazda Hollywood, Simon Baker, połączyli ręce ze słynną chińską gwiazdą filmową Zhang Yuqi, aby elegancko pojawić się na torze wyścigowym Chantilly i podzielić się tym znanym na całym świecie wyścigiem konnym z gwiazdami i elegantami. Ponadto, aby pochwalić wybitne kobiety, które osiągnęły wybitne osiągnięcia w dziedzinie jeździectwa, Longines zaprezentowało pierwszą „Wielką Nagrodę Kobiet Longines”, szczególnie w przeddzień Grand Prix. Longines korzysta również z okazji, aby zaprezentować zegarek Conquest Classic, który marka poświęciła płaskim wyścigom konnym, a dzięki wspaniałym zegarkom na nadgarstku będzie świadkiem ekscytujących chwil wyścigów konnych z fanami wyścigów konnych na całym świecie.

 Wspaniały zamek Chantilly, zielony tor wyścigowy, pod błękitnym niebem i białymi chmurami, odbywa się zacięta konkurencja w harmonii z koncertem na świeżym powietrzu. Dziewięć ekscytujących wyścigów konnych przyciągnęło ponad 47 000 kibiców, a „Longines Diana Horse Grand Prix” tego popołudnia stało się największą na świecie wyścigiem koni płaskich kobiet. Słynny francuski jeździec Thierry Jarnet i koń miłości „Treve” pobiegli na 2100 metrów w zaledwie 2 minuty 03 sekundy 77, zdobywając mistrzostwo z rekordowym rekordem. W tym samym czasie zawody „Longines Future Horse Racing Star” po raz kolejny poprowadziły galop, a wreszcie wśród młodych jeźdźców z dziewięciu krajów i regionów, młody południowoafrykański zawodnik Franklin Maleking zdobył mistrzostwo, a Nagrodzony eleganckim zegarkiem Longines i pełnym zestawem wyposażenia wyścigowego. Longines zamierza kontynuować wsparcie marki dla młodych sportowców jeździeckich poprzez wydarzenie „Longines Future Horse Star”.

Juan Carlos Capelli, wiceprezes Longines Global Markets, i Simon Baker, Longines Elegant Ambassador, przedstawili „Longines Wear” Marie-Camille Raynaud Nagroda Miss Anna Elegance

 Gdy zawodnicy zaciekle rywalizowali na torze, kolejna uczta modowa została zorganizowana na „Diana Garden Avenue” na trybunach i torze wyścigowym. Każdego roku kobiety noszą eleganckie czapki, olśniewające neonowe ubrania i eleganckie spotkania, idealne połączenie sportu i elegancji. Każdego roku pojawi się jedna z najbardziej eleganckich pań, która wyróżnia się spośród setek eleganckich kandydatów na scenie, zdobyła zaszczyt „Longines Diana Elegance” i otrzymała elegancki zegarek Longines.

 Tego samego dnia słynna gwiazda filmowa, panna Zhang Yuqi, również elegancko pojawiła się na torze wyścigowym, ubrana w sukienkę vintage i elegancki kapelusz, który w pełni pokazał europejski styl i szlachetną elegancję. W przeddzień zawodów Zhang Yuqi uczestniczył także w obiedzie zorganizowanym w Napoleon State Banquet Hall w zamku Chantilly, a Zhang Yuqi pojawił się w pięknej niebieskiej sukience, ukazującej szlachetność i elegancję kobiet orientalnych oraz elegancki niebieski Longines i markę. Dziedziczona elegancja i temperament uzupełniają się, a zegarek na rękę z serii Companion dodaje mu gracji i inteligencji. Simon Baker, ambasador elegancji Longines, powiedział: Na arenie jeździeckiej publiczność jest dobrze ubrana, ma na sobie cylinder, a jeździec i źrebak są gotowi wstać. W tym radosnym i uroczystym procesie szacunek dla tradycji jest skoncentrowany I wzajemny szacunek, to najczystsza elegancja, a także doskonale ucieleśnia filozofię marki Longines – eleganckie podejście, prawdziwy styl.

 W tym roku, aby złożyć hołd kobietom, które dokonały wybitnych osiągnięć w dziedzinie jeździectwa, Longines po raz pierwszy ustanowiło również nagrodę „Longines Ladies Award”. Nagroda składa się z trzech kategorii, które odpowiednio chwalą promocję sportów jeździeckich przez kobiety w sztuce i mediach, ich inwestycje w hodowlę koni i pielęgnację oraz ich wkład w rozwój sportów jeździeckich. W skład jury wchodzą Nathalie Bélinguier, prezes Międzynarodowej Federacji Jeźdźców, Francesca Cumani, znana komentatorka jeździecka oraz Louis Homane, prezes Międzynarodowej Federacji Wyścigów Konnych Pan Louis Romanet i Sekretarz Generalny Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, Pan Ingmar de Vos. W przeddzień Grand Prix wyścigów konnych Longines Diana w słynnym zamku Chantilly odbyła się ceremonia inauguracyjna pierwszej nagrody Longines Lady Awards. Kobieta, która wniosła wybitny wkład w sport jeździecki i wywarła pozytywny wpływ, uhonorowała księżniczkę Zahrę Agę Khan za zaangażowanie w hodowlę koni, Athenę Onassis Russell De Miranda Znakomity wkład Pani Athiny Onassis de Miranda w rozwój sportów jeździeckich w Ameryce Łacińskiej poprzez Athina Onassis Horse Show. Zwiększony globalny wpływ sztuki i mediów na sport jeździecki.

Związek między Longines a sportem jeździeckim można prześledzić od 1878 roku. W tym czasie Longines wyprodukował stoper z chronografem, na którym wygrawerowano jeźdźca i jego wierzchowca. W 1881 roku widzowie mogli już zobaczyć logo Longines na torze wyścigowym. Prawie pół wieku później, w 1926 roku, Longines oficjalnie został oficjalnym chronometrażystą Międzynarodowego Officiel Concours Hippique w Genewie, który otworzył długoterminowe relacje między Longines a sportem jeździeckim. Dziś Longines, jako najlepszy partner Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, brał udział w różnych sportach jeździeckich, takich jak tor przeszkód, tor przeszkód i wyścig wytrzymałościowy. „Longines Ladies Award” jest hołdem dla wybitnych kobiet, które poświęcają się eleganckiej sprawie jeździectwa, a także odziedziczy stuletnią pasję Longines do sportów jeździeckich.

Widzowie Grand Prix wyścigu Longines Diana Race byli również ubrani, aby pokazać elegancję celebrytów.

 Longines uwielbia jeździectwo, ponieważ ten fascynujący sport wymaga niezwykłych umiejętności, takich jak koncentracja, precyzja i doświadczenie, a ponieważ sport ten ma szlachetny i niepowtarzalny styl i elegancję, cechy te są zgodne z tradycją zegarmistrzowską Longines i filozofią marki. Esencja idealnego dopasowania. Jako partner wielu najbardziej prestiżowych wyścigów płaskich na świecie, Longines, znany szwajcarski zegarmistrz, wprowadził nową serię Compin, która jest dedykowana tym, którzy cenią sobie ekscytujące chwile wyścigów konnych. „Longines Diana Grand Prix” zaprezentowane tym razem ma 30 diamentów na zewnętrznym pierścieniu, koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej i różowego złota pokazują kobiecość, a biała tarcza z masy perłowej jest wytłoczona z 12 diamentowymi skalami. Olśniewający i elegancki ten zegarek jest idealnym dodatkiem dla kobiet spacerujących po torze wyścigowym Chantilly.

Jako partner wielu najbardziej prestiżowych wyścigów płaskich na świecie, Longines zawsze starał się wypuszczać zegarek, który można nosić w czasie najbardziej ekscytujących wyścigów konnych na torze wyścigowym. Ten damski zegarek ma średnicę 29,5 mm, kopertę i bransoletę ze stali nierdzewnej i różowego złota, z 30 diamentami (0,501 karata) na pierścieniu zewnętrznym, wbudowanym mechanizmem mechanicznym L595, a biała tarcza z masy perłowej jest wytłoczona z 12 diamentowymi indeksami. Okno wyświetlania minut, sekund, daty o godzinie 3. Podobnie jak wszystkie modele z serii Compaq, ten zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer i ma spiralny tył z szafirowym kryształem.

Informacje o „Longines Diana Race”
 Chantilly to przede wszystkim świat koni, znany jako najpiękniejszy krajobraz świata na wyścigi konne. Zamek Chantilly od czasów starożytnych był miastem jeździeckim i wyścigów konnych, przyciągając wielu królewskich szlachciców do jazdy konnej i polowań. Tor wyścigowy, założony w 1834 roku, jest najpopularniejszym torem wyścigowym na świecie. Tor wyścigowy znajduje się obok starożytnego zamku i jest połączony z wieloma ścieżkami spacerowymi w lesie, otoczenie wzdłuż drogi jest ciche, a sceneria bardzo urocza. Odwiedzający, którzy chcą poznać historię jeździectwa, mogą odwiedzić muzeum koni zbudowane w XVIII wieku i przekształcone ze stajni w zamek.
 Grand Prix Diana Horse Racing, która odbyła się tutaj 18 maja 1843 roku, jest jedną z trzech najbardziej znanych imprez wyścigów konnych we Francji, przyciągającą dziesiątki tysięcy widzów każdego roku. W 2013 roku Longines został oficjalnym partnerem i chronometrem wyścigu trzeci rok z rzędu, wspierając dziewięć ekscytujących wyścigów koni płaskich, wybierając na miejscu „Longines Miss Diana Elegance” i gospodarzem „Longines Future Horse Racing Star Kobiety, które wniosły wybitny wkład w sport jeździecki i wywarły pozytywny wpływ, wręczając nagrodę „Longines Ladies Award”.
 Ciesz się eleganckim piknikiem na zielonej trawie z pięknymi kobietami w delikatnych melonikach. „Grand Prix wyścigów konnych Longines Diana” to wielki dzień w eleganckim kalendarzu życia, a także jeden z najbardziej prestiżowych i popularnych klubów dżokejów z płaskowyżu. Pod kolorowymi chmurami wspaniały zamek Chantilly, taki jak tor wyścigów konnych i las, stanie się pięknym tłem Longines, pokazując jego podziwiany styl i elegancję.

Longines Longines
 Firma Longines została założona w Soymia w Szwajcarii w 1832 r. Marka podtrzymuje długoletnie i wyśmienite kunszt, a jej nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałych osiągnięć pozwoliło jej zdobyć doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej. Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały jako oficjalny sędzia mierzący czas Mistrzostw Świata i partner Międzynarodowej Federacji Sportowej. Marka od dawna wspiera eleganckie sporty jeździeckie i nawiązała z nim piękne i bliskie relacje.
 Longines jest znaną marką Swatch Group, wiodącego światowego producenta zegarków. Znana z tworzenia znakomitych zegarków, ta marka, oznaczona klepsydrą z latającego skrzydła, jest teraz dostępna w ponad 130 krajach.