Łatwy Pasek Do Wymiany Nowy Automatyczny Zegarek Baume & Mercier Lingni

Mówi się, że kobiety ciągle się zmieniają, co wydaje się prawdą. Nowa seria Lingni oficjalnie przyciągnęła uwagę tego kobiecego meczu, otwierając skróty dla kobiet, które gonią za dopasowaniem. Oprócz eleganckiego i eleganckiego designu największą atrakcją serii Lingni jest łatwa wymiana paska, dzięki czemu nie będziesz obawiać się problemów z dopasowaniem kolorów.

 Koperta ma duży rozmiar 32 mm i jest dopasowana do tarczy z masy perłowej ze wzorem w kształcie ślimaka, a szafirowe szkiełko z kopertą może w pełni wyświetlać oscylacyjną wagę z wygrawerowanym logo marki PHI. Ten zegarek doskonale dziedziczy wymienny pasek, a polerowana / satynowa bransoleta ze stali nierdzewnej z potrójnie składaną klamrą bezpieczeństwa jest w pełni wyrazista.

Powiedziałem właśnie, że największą cechą tego zegarka jest to, że można go łatwo wymienić. Jak pokazano na powyższym rysunku, możesz usunąć istniejący pasek i zastąpić go innym, po prostu otwierając specjalnie zaprojektowaną klamrę u dołu walizki. Jeden w tym samym czasie, aby zaspokoić ten specjalny projekt, marka wprowadziła również szereg pasków o różnych kolorach i różnych materiałach dla większości kobiet.

 Na tle tarczy z masy perłowej z brylantami automat Ling Ni 10074 jest bardziej wyjątkowy ze stali nierdzewnej. Zegarek o średnicy 32 mm jest wyposażony w automatyczny mechanizm z funkcjami godziny, minut i sekund; wyświetlacz daty o godzinie 6; odporny na zużycie szafirowy kryształ i antyrefleksyjna szafirowa obudowa; przez obudowę Widoczny jest oscylujący ciężar ozdobiony ornamentem genewskim w kształcie ślimaka i wygrawerowanym logo marki PHI. Jego dobrze znana ramka i bransoletka w skali cyfrowej są wykonane ze stali nierdzewnej, a potrójnie składana klamra jest wyposażona w nowe przyciski bezpieczeństwa; kontynuuje również charakterystykę wymiennego paska z serii Lingni (z dodatkowym paskiem). Tarcza z masy perłowej tego nowego zegarka jest ozdobiona 11 drobnymi diamentami i jest wodoodporna do głębokości około 50 m. Jest zarówno funkcjonalna, jak i elegancka.

 Ling Ni doskonale interpretuje najwyższy urok kobiet: pełen osobowości i witalności, wykwintną osobowość, seksowny, uroczy i kobiecy.