Klasyczna Retro Longines Klasyczna Retro Seria L2.742.4.76.2 Obejrzyj Prawdziwy Strzał

Klasyczne produkty vintage są głębokim hołdem dla pionierskiego ducha zegarmistrzów Longines i to właśnie ten duch zawsze inspirował ich do działania i tworzenia chwały. To, co dziś wam przynoszę, to zegarek z klasycznej serii Longines z klasyczną elegancją i godnością, pokazujący klasyczną wytrzymałość i nieskończoność marki, a jednocześnie wyrażający nieskończony szacunek dla historii.

 Z wyglądu wygląd tego zegarka jest całkiem zadowalający, nie ma w nim nic szczególnego, prosta funkcja chronografu z dwoma przyciskami, tarcza jest przejrzystym 12-godzinnym chronografem. Koperta ze stali nierdzewnej z brązowym skórzanym paskiem ze skóry aligatora, przedstawmy ten zegarek wszystkim.

 Biała prototypowa tarcza ma trzy małe tarcze, 30-minutowy chronograf i 12-godzinny zegar chronograf oraz normalną małą tarczę sekundową. Wszystkie wskazówki i wskaźniki godzin są wykonane z luksusowego 18-karatowego różowego złota, co natychmiast sprawia, że ​​zegarek jest szlachetny.

 Z boku wydaje mi się, że grubość zegarka wynosi około 12 milimetrów. Myślę, że będzie dobrze się czuł po noszeniu na nadgarstku. Korona jest wygrawerowana z pięknym logo klepsydry Longines z latającym skrzydłem, a okrągły przycisk ze stali nierdzewnej jest bardzo wygodny do pomiaru czasu.

Zegarek jest wyposażony w brązowy skórzany pasek ze skóry aligatora, uszyty z białego jedwabiu i klamrą ze stali nierdzewnej, która jest bezpieczna i wygodna.

 Z tego punktu widzenia wyczuwam ten zegarek: prosta koperta ze stali nierdzewnej, pełen wdzięku design, luksusowy design z 18-karatowymi różowymi złotymi wskazówkami i znacznikami godzin oraz perfekcja z białą tarczą. Fusion, wszystko takie jest piękne.

 Pod takim kątem lubię obserwować warstwowe wyczucie zegarka. Im więcej wskazówek ma zegarek, tym silniejszy. Zwłaszcza uczucie ekstrawaganckiego metalu szlachetnego na czystej białej tarczy.

 Zegarek jest wyposażony w samozwijający się mechanizm Cal.L688.2 Z powyższego rysunku możemy również zobaczyć, że zegarek korzysta z chronografu z kolumnowym kołem, który jest oczywisty. Ruch ma częstotliwość 28 800 drgań na godzinę i jest zaprojektowany z płaską sprężyną równoważącą Nivarox z rezerwą mocy 54 godzin.

Podsumowanie: Longines towarzyszy niezliczonym pionierom w poszukiwaniu śmiałych innowacji i innowacji na niebie, na ziemi i w wodzie. Można powiedzieć, że ten chronograf na kółkach jest wysokiej klasy chronografem. Cena krajowa tego zegarka wynosi 22 900 juanów. Jako chronograf na kółku Longines taka cena Można powiedzieć, że jest bardzo opłacalny.

Kliknij szczegóły zegarka: longines / 7148 /