Im Ciemniejsza Lampa Powietrza, Tym Jaśniej Będzie. Ball Watch Fireman Night Train Iii

Nowy zegarek BALL WATCH Bolt ma potężne funkcje w połączeniu z ekstremalną jasnością, praktycznością i właściwościami estetycznymi. Fireman Night Train III może towarzyszyć użytkownikowi w codziennych wyzwaniach. Istnieją trzy modele zegarka, z których skala minutowa modelu 31 mm jest super świecącą powłoką, a skala minutowa modeli 40 i 43 mm to miniaturowe lampy gazowe, które mają niezrównaną jasność i są łatwe do odczytania w ciemności. A opatentowana przez Amortiser® technologia przeciwwstrząsowa chroni działanie automatycznych ruchów mechanicznych i gwarantuje ich dokładność. Fireman Night Train III jest przeznaczony do regularnego noszenia, zarówno podczas codziennej pracy, relaksu, jak i odkrywania przygód.

Fireman Night Train III jest przeznaczony do częstego noszenia, niezależnie od tego, czy chodzi o codzienną pracę, relaks, czy odkrywanie przygód.

Godziny i minuty modeli Fireman Night Train III 40 i 43 mm składają się z maksymalnie 61 miniaturowych lamp gazowych, co pozwala na wyraźny odczyt czasu nawet w słabym świetle lub w całkowicie ciemnym otoczeniu. Użytkownicy mogą również wybrać swoją ulubioną kombinację kolorów w przyciągającym wzrok kontrastie żółto-zielonym lub kolorowo żółto-zielonym pomarańczowym. Miniaturowe lampy gazowe z wbudowanym radonem nie muszą pochłaniać zewnętrznych źródeł światła ani energii kinetycznej, aby nadal emitować światło. Chociaż proces nakładania niezwykle delikatnych miniaturowych lamp gazowych na płytę czołową jest skomplikowany, osiągnął olśniewający i niezawodny zegarek.

Skala godzinowa i minutowa modeli 40 i 43 mm składa się z maksymalnie 61 miniaturowych lamp gazowych Użytkownik może również wybrać jedną z dwóch kombinacji kolorów lamp gazowych.

Jak wspomniano wcześniej, zegarek Night Train III jest dostępny w trzech średnicach 31, 40 lub 43 mm, trzech kolorach panelu czołowego i dwóch kolorach lamp gazowych do wyboru, które można zmieniać i zmieniać. Ekskluzywny osobisty gust. Delikatna i precyzyjnie wykonana obudowa jest wygodna i wygodna w noszeniu. Prosto wyglądający wskaźnik może podkreślić trójwymiarowe wrażenie miniaturowej skali lampy gazowej na czarnej, niebieskiej lub zielonej tarczy. Istnieje również wiele opcji wyboru paska: nałożenie nylonowego paska NATO nadaje sportowy charakter zegarkowi.

Z tyłu obudowy jest wygrawerowany totem pociągu, a zarejestrowane na rynku urządzenie Amortiser® odporne na wstrząsy może skutecznie absorbować wstrząsy spowodowane uderzeniami bocznymi, zmniejszając wpływ na dokładność ruchu

Noc Strażaka III

Modele Night Train III 40 i 43 mm wykorzystują szwajcarski automatyczny ruch ETA 2824. Ten ruch, znany ze swojej precyzji i niezawodności, jest idealny do noszenia na co dzień. W przypadku nagłego uderzenia opatentowane przez BALL WATCH urządzenie odporne na wstrząsy Amortiser® skutecznie pochłania wstrząsy spowodowane uderzeniami bocznymi, zmniejszając wpływ na dokładność ruchu.

Noc Strażaka III

Materiał ze stali nierdzewnej / BALL RR1104 ruch samozwijający / godzina, minuta, sekunda, wyświetlacz daty / szafirowe lustro kryształowe / wodoodporny 100 metrów / średnica 31mm

Noc Strażaka III

Materiał ze stali nierdzewnej / BALL RR1103 mechanizm samozwijający / godzina, minuta, sekunda, wyświetlacz daty / szafirowy kryształ / wodoodporny 100 metrów / średnica 40 mm

Materiał ze stali nierdzewnej / BALL RR1103 ruch samozwijający / godzina, minuty, sekundy, wyświetlanie daty / szafirowe lustro kryształowe / wodoodporne 100 metrów / średnica 43 mm