Frédérique Constant Frederique Constant Classics Art Déco Oval 翠 灿 艺术 系列

Od samego początku pasja Frederique Constant do zegarmistrzostwa zawsze napędzała markę do dalszego tworzenia, z elegancją i nieśmiertelnością jako kierunkiem projektowania, do produkcji eleganckich i luksusowych zegarków z precyzją i niezawodnością. Nowa seria Art Déco Oval Frederique Constant ma ponad dziewięć nowych modeli, wdrażając koncepcję „dostępnego luksusu” marki i przenosząc ją na wyższy poziom. Subtelne detale zegarka zdecydowanie przyciągają uwagę kobiet i rozbudzają pragnienie posiadania.

 Każdy zegarek w kolekcji wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, 7 kamieni i żywotność baterii ponad 5 lat (63 miesiące), co zapewnia wysoką dokładność. Drobno wypolerowana trójwarstwowa owalna obudowa o delikatnych zakrętach pasuje do szczupłych nadgarstków kobiet o wymiarach 30 mm x 25 mm. Inne funkcje zegarka obejmują szafirową powierzchnię kryształową, wyświetlacz godziny / minuty, delikatny wzór płaskorzeźby giloszowany na środku tarczy i wodoodporność do 30 stóp.

Charakterystyczne dzieła sztuki
 Niezależnie od tego, czy kobieta lubi luksusową złotą kopertę, czy solidną polerowaną kopertę ze stali nierdzewnej, musi być zadowolona z cyfr arabskich lub rzymskich, które zostały dokładnie dopasowane i wypolerowane przez profesjonalną rękę zegarmistrza; czy chce lekko owijać nadgarstek Bez względu na to, czy jest to szary, brązowy, jedwabny pasek, pozłacany lub stalowy pasek – wszystko to można wykonać w genialnej serii Art Déco Oval Frederique Constant.

 Nasz zespół projektantów dokłada wszelkich starań, aby dostarczać kobietom eleganckie i wyrafinowane produkty. Tarcza jest srebrna i ozdobiona elegancką masą perłową. Pamiętamy również o długotrwałej miłości damskich diamentów. Jeden z zegarków tej serii, FC-200MPW2VD6, jest osadzony na 78 błyszczących diamentach na ramce. Nowa Art Déco Oval zaczyna się od RMB 8100, doskonale prezentując wysoką jakość ręcznie robionych szwajcarskich zegarków w rozsądnej cenie.

Seria sztuki Frederique Constant, parametry techniczne
Model: FC-200MPW2VD3B
Mechanizm: mechanizm kwarcowy FC-200
 Żywotność baterii 63 miesiące
Obudowa: galwanizowane złoto
 Zestaw oprawek i etui z 78 diamentami
 Polerowana 3-warstwowa obudowa, 30 x 25 mm
 Szafirowe szkło kryształowe
Wodoodporny 3 ATM
Tarcza: zewnętrzny pierścień z masy perłowej, cyfry rzymskie
 Centralny ozdobiony giloszem
Pasek: Galwanizowany złoty pasek ze stali
Funkcja: godzina, minuta

Frederique Constant Art Déco Oval, parametry techniczne
Model: FC-200MPW2V6 (po lewej); FC-200MPW2V6B (po prawej)
Mechanizm: mechanizm kwarcowy FC-200
 Żywotność baterii 63 miesiące
Obudowa: stal nierdzewna
 Polerowana 3-warstwowa obudowa, 30 x 25 mm
 Szafirowe szkło kryształowe
Wodoodporny 3 ATM
Tarcza: zewnętrzny pierścień z masy perłowej, cyfry rzymskie
 Centralny ozdobiony giloszem
Pasek: szary jedwabny pasek ze składaną klamrą / stalowy pasek
Funkcja: godziny, minuty