Dla Kogo Masz Zegarek?

W porównaniu ze złożonością świata zegarków i zegarów, w rzeczywistości lub u większości ludzi nie ma tak wielu sztuczek. Pierwszy dotyczy poziomu ekonomicznego. Wydaje się, że jest to wyznacznik wszystkich pierwotnych intencji, a także słabość, o której wielu ludzi nie chce wspominać. Z drugiej strony życie jest o wiele mniej ekscytujące niż to, co mówi się w kolorowych czasopismach i nie chcę wyostrzać głowy, aby wyobrazić sobie świat poza zasięgiem dla wszystkich, wtedy wyglądasz na nieswojo i jestem zbyt zmęczony, by panikować.

 Tak jak mówiłem wcześniej, kiedy zwracasz zbyt dużą uwagę na cenę takich rzeczy, wtedy całkowicie zniewalasz pieniądze i wpadnie w niekończącą się pętlę, czyli im drożej, tym lepiej, ale jeśli zaczniesz od innej Pod pewnym kątem, jeśli skupisz się na odczuciu noszenia zegarka, możesz nagle stać się wesoły. To nie jest duch Ah Q, ale stosunek do życia.

 Dzisiejszy temat brzmi: „Kto jest twoim zegarkiem?” Mówiąc o tym, zawsze mam pytanie, które wywarło na mnie największe wrażenie w dzieciństwie, to znaczy, że starsi często pytają „Co myślisz o nauce?” „Dla kogo się tego nauczyłeś?” Teraz zastanów się. Chociaż te dwie kwestie dotyczą różnych dziedzin i mają różne czasy, mają one takie samo znaczenie na poziomie mojego obecnego zrozumienia. Kiedy byłem młody, myślałem, że to nagroda lub Rodzice zdecydowanie muszą intensywnie się uczyć, a kiedy dorastają, zdają sobie sprawę, jak bardzo byli naiwni w tym czasie. W ten sam sposób wydajemy nasze ciężko zarobione pieniądze na kupowanie zegarków, ale także na przyjemne dla oka, ale wydaje się, że taka prosta prawda zmieniła teraz smak, a jeszcze więcej stało się dużym obciążeniem. Mówiąc o tym, równie dobrze mogę zapytać, na kogo czekasz?

 Bardzo dobrym przyjacielem, jesteśmy absolwentami liceum i żelazną porcelaną, którzy mówią o wszystkim w życiu. Powodem, dla którego mówię o tej osobie, jest to, że może on być pierwszym kontaktem z zegarami wśród moich rówieśników. Pamiętaj o tym w szkole średniej Po ukończeniu gimnazjum, ponieważ jego rodzina była stosunkowo zamożna, bardzo wcześnie nosił zegarek. Niejasno pamiętał, że kiedy był w liceum, nosił niezwykle skomplikowany zegarek elektroniczny, choć nie był to Casio, wzbudzał także zazdrość niezliczonych uczniów. Gdy dorastał, na studiach kupił dla siebie kwarcowy zegarek Tissot. Jeśli chodzi o moją obecną rezerwę wiedzy, powinien to być zegarek podobny do T17.1.586.52.

 Przede wszystkim porozmawiajmy o tym zegarku. Tissot jest obecnie bardzo popularną marką wśród młodych ludzi w Chinach, a oprócz intensywnej promocji i reklamy jej produkty cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców. Z pewnością dobra reputacja. Dlatego też, jako partia studencka lub osoba, która właśnie pracuje, nadal bardzo dobrze jest rozważyć Tissot na plan zakupu zegarka w wysokości 5000 juanów.

 Ten T17.1.586.52 to gorący sprzedający się zegarek należący do serii PRC200 firmy Tissot, ale nie jest on obecnie dostępny w kasie i nie jestem do końca pewien. Pamiętam, kiedy mój przyjaciel właśnie kupił ten zegarek, był zachwycony i troszczył się o niego. W końcu jest to po prostu zegarek kontaktowy w prawdziwym tego słowa znaczeniu, ten kwarcowy zegarek jest stosunkowo łatwy w utrzymaniu.

 Słowo, które mój przyjaciel często wisi na ustach, brzmi: „Czy to znaczy, że trzeba go nosić, żeby go obejrzeć? Brzmi trochę szorstko, ale mówi wiele prawdy. Do tej pory wymienił również zegarek Omega, cena nie jest droga, ale nadal go lubi. Jeśli chodzi o taką postawę noszenia zegarka, zgadzam się ze sto osób, nie hipokryzja, nie pretensjonalne, nawet pretensjonalne, to jest kupić sobie wygodne.

 Druga osoba wymieniona poniżej może być uważana za swoich rówieśników, ale ma dużo introwertyków, w porównaniu z rówieśnikami wykaże odrobinę gniewu książki. Po raz pierwszy dotknął zegarka, kiedy ożenił się, ponieważ rodzice mężczyzny postanowili dać zegarek swojej przyszłej synowej, więc kazał mojemu przyjacielowi przyprowadzić swoją narzeczoną do wyboru zegarka. Szczerze mówiąc, nie poczuł najmniejszego podniecenia, gdy usłyszał wieści. Nie wydawał się mieć naturalnej impulsywności mężczyzny do samochodów i zegarków. Nawet jeśli oglądał nowo wypuszczony samochód ojca, Audi, jeździł tylko kołem. Włożyłem go do domu i nigdy go nie przeniosłem. Zastanawiałem się też, czy był obcym na ziemi.

 Ponieważ ożenił się w zeszłym roku, nadal pamiętam zegarek, który wybrał, ten chronometr Omega z serii Aqua Terra 231.10.42.21.02.002. Nadal nie mam profesjonalizmu, aby najpierw mówić o tym zegarku. Ten klasyczny i wytrzymały zegarek celebruje wspaniałą legendę oceanu Omegi. Zegarek Omega Seamaster Aqua Terra 150m „Kapitan” ma srebrną tarczę z teksturą „Teak Concept” i okno kalendarza o godzinie 3. Odporne na zużycie szafirowe kryształy zapewniają kompleksową ochronę tej wyjątkowej tarczy.

 Zegarek jest wyposażony w słynny koaksjalny mechanizm samozwijający 8500 firmy Omega, który może zapewnić 60 godzin rezerwy mocy po pełnym uzwojeniu. Ten zegarek został zaprojektowany z szafirowym tyłem, dzięki czemu można obserwować precyzyjny ruch współosiowego ruchu 8500 przez przezroczysty tył. Publiczna cena z zeszłego roku w sklepie w Pekinie: 40 800 Now Teraz możesz iść do sklepu, aby o nią poprosić.

 Jeśli chodzi o proces selekcji tego kolesia, jego ówczesna dziewczyna i synowa tak to opisały. Najpierw kobieta wybrała zegarek, który jej się podoba. Wygląda jak konstelacja. Nie pamiętam go specjalnie, a potem zapytałam kochanie: Który zegarek męski uważasz za dobry dla mnie? Mężczyzna odpowiedział: „Eh ~ Myślę, że sklep jest prawie taki sam, nie rozumiem. W przeciwnym razie pozwól personelowi wybrać jeden!” Mój przyjaciel też to powiedział, więc urzędnik wziął pełną odpowiedzialność za styl zakupu zegarka mężczyzny i ostatecznie wybrał wspomnianego wyżej konika morskiego. Chciałbym powiedzieć, że urzędnik jest nadal bardzo dobry. W końcu jest Gorący styl.

 Po zakupie zegarka mój przyjaciel zawsze zapomniał go nosić, a nosiłby go gdziekolwiek by nie poszedł. W rezultacie noszenie zegarka stało się dla niego ciężarem. Powiedz mi, ilu ludzi jest na to wściekłych. Jego żona po prostu odłożyła zegarek, a wtedy mężczyzna nosiłby zegarek przy ważnych okazjach lub przy każdej formalnej okazji i kładł go na półce w dni powszednie. Kiedyś wyszedłem grać razem. Mężczyzna miał zegarek. W rezultacie poprosiliśmy go, aby go rozbawił: Bracie, która jest teraz godzina? W rezultacie wyjął cicho swój telefon komórkowy i obserwował czas, aby powiedzieć nam, że wszyscy jesteśmy zawstydzeni nieistotnymi rzeczami: Bracie, czy nie nosisz zegarka, dlaczego nadal oglądasz swój telefon komórkowy? Spokojnie odpowiedział: Jeśli nie będziesz go nosić zbyt długo, nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu. Spróbuj jeszcze raz, nie mogę przestać myśleć o tym, dlaczego kapusta jest tak dobra dla świń!

 Wszyscy widzą, że musi być uczucie płaczu i śmiechu Pomyśl o tym, do kogo jest noszony zegarek mojego brata, jego żony, mojego kumpla, czy też… nie dla niego. Jeśli powiem, naprawdę nie trzeba wydawać tych pieniędzy na zegarek, lepiej kupić lepszy telefon!

 Po przemówieniu nadszedł czas, aby moi rówieśnicy opowiedzieli o swoich starszych. Głównym tematem rządu w ciągu ostatnich dwóch lat jest antykorupcja i uczciwość. Wielu wyższych urzędników i dzieci, które nie udzieliły odpowiedzi, złożyło na swoich zegarkach. Nie będę mówić o konkretnych przykładach. Mając wiele wyciągniętych wniosków, wszyscy na dzisiejszej oficjalnej drodze będą nieuchronnie ostrożni. Jest starszy, który ma prawie pięćdziesiąt lat i również wykonuje ważną pracę. Aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów, zmieniłem jazdę z jazdy do pracy na jazdę rowerem na dojazdy do pracy. Ponadto wszystkie aspekty odzieży są utrzymywane na niskim poziomie. Starszy bardzo lubił zegarek. Od małego był w kontakcie z zegarkiem, od starego Szanghaju po mewę kupił kilka słynnych zegarków, ale teraz jest cicho we wszystkich zawodach. Leżąc w szufladzie i nigdy więcej nie zobacz słońca.

  Pamiętam, kiedy byłem w college’u, kiedyś zjadłem posiłek z moim starszym z rodzicami, pamiętam tylko, że ktoś przypadkowo mówił o noszeniu złotego zegarka Rolex, chociaż było to sporadyczne. Kilka słów, ale dla mnie w tym czasie był to niezwykle luksusowy element wyposażenia i na początku nadal jest luksusowy.

 Najpierw porozmawiajmy o zegarkach. Jeśli chodzi o złote zegarki, „Golden Labour” jest bez wątpienia pierwszym wyborem wielu osób. Średnica tego zegarka wynosi 41 mm, tarcza z kości słoniowej i 18-karatowa żółta ramka wyjaśniają najbardziej wyjątkową fascynację Jinlao. 18-karatowe żółte złoto z bransoletą ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​jest wyjątkowo opłacalny, ma także funkcję wyświetlania daty i jest wodoodporny. Głębokość może osiągnąć 100 metrów.

   W miarę jak środowisko polityczne stawało się coraz bardziej wrażliwe, poprzednik nie nosił już tych cennych zegarków. Ciężko mu było słuchać otaczających go ludzi, mówiąc, że ma na sobie stary zegarek bez marki. Już W rzeczywistości może nie mieć nic złego, po prostu wykorzystał swoje pieniądze, aby kupić swój ulubiony zegarek, ale ze względu na swój szczególny status, status, środowisko i inne szczególne czynniki, nie może już oceniać według własnych preferencji. Czasami wydaje mi się, że ten dylemat jest naprawdę krępujący: niektórzy ludzie nie mają pieniędzy i nie mogą sobie pozwolić na swoje ulubione zegarki, co jest zdecydowanie niewygodne. Ale jeśli masz pieniądze, nie możesz nosić zegarka, który ci się podoba, prawdopodobnie ten drugi jest bardziej niewygodny.

 Ostatnią rzeczą, którą chcę powiedzieć, to mój dziadek, który jest starszym mężczyzną w wieku ponad osiemdziesięciu lat. Dla ludzi, którzy przybyli ze swoich czasów, zwłaszcza prostych rolników, którzy polegali na rolnictwie, ich życie jest trudniejsze niż nam się wydaje. Okrutny Dlatego koncepcja radości i pobłażania sobie nigdy nie pojawiła się w ich życiu, dopóki dzieci nie dorosną i nie będą w stanie im odpłacić, ci starzy ludzie mogą się trochę zrelaksować i zacząć cieszyć się życiem.

   Dziadek jest rolnikiem w chińskim stylu w najbardziej tradycyjnym sensie: jest pracowity, przyziemny i wolałby ponosić własne straty niż wykorzystywać innych. To taki uparty starzec. Pierwszym zegarkiem w jego życiu był zegarek mewy, który mój ojciec kupił mu za pełne wynagrodzenie w pierwszym miesiącu swojej pierwszej pracy. Oczywiście potem wiele dzieci i wnuków dziadka kupiło dla niego różne zegarki, ale jego ulubioną jest ta stara mewa.

 Kiedy byłem dzieckiem, pierwszą rzeczą, którą często widziałem, gdy dziadek wstawał, było wzięcie zegarka i ostrożne nakręcanie go, koło po okręgu. Czasami przekręcił koronę obok moich uszu, aby usłyszeć dźwięk mechanicznego obrotu. Kiedy śpi w nocy, kładzie zegarek na brzegu poduszki. Noc w jego rodzinnym mieście jest zaskakująco cicha i słyszę odgłos skaczących dłoni. Teraz dziadek jest stary i stracił oczy. Ma trudności z rozpoznaniem skali na małej tarczy. Za każdym razem, gdy patrzy na zegarek, musi umieścić zegarek blisko okularów. Ta stara mewa również miała problemy. Dziadek zużyłby go na naprawy.

 W rzeczywistości, bez względu na to, jaką cenę kupimy, kiedy nosimy ją na rękach, stanie się częścią naszego życia i będzie z nami dzielić każdy kawałek życia. Chociaż w dzisiejszym społeczeństwie i życiu jest zbyt wiele czynników, które uniemożliwiają nam ujawnienie szczerości, czasami noszymy zegarki, aby inni wyglądali bardziej przyzwoicie, aby zaspokoić aktualny trend lub wejść w krąg. . Podobnie jak obecnie wiele marek modowych, ubrania są noszone dla siebie. Nie musimy zmuszać się do zaspokajania potrzeb innych, więc ponieważ zegarek jest noszony na rękach, powinien być dla Ciebie. Prosta prawda jest taka, że ​​wydaje się, że stała się nieosiągalna w sercach wielu ludzi. Co jest nie tak z tym światem?