Cartier Id Jeden Pomysł Na Oglądanie Prawdziwego Uznania Dla Strzału

Pozornie półprzezroczysta seria „BallonBleu” z tourbillon jest właściwie nowym zegarkiem koncepcyjnym. Chociaż kształt niebieskiego balonu, zarówno obudowa, jak i ruch wykorzystują niespotykane nowe materiały. Obudowa wykonana jest ze stopu niobowo-tytanowego, a sprężyna do włosów wykonana jest z Zérodur (ceramika szklana) i ma bardzo niski współczynnik rozszerzalności cieplnej. Koło wyważające pochodzi z karbonowego kryształu, więc jest przezroczyste ze zintegrowanym widelcem do palet i nie ma już kamienia podporowego dla konia.

Szyna rdzenia jest pokryta powłoką ADLC i nie są wymagane żadne łożyska i klej. ADLC to angielski skrót „amorficznej diamentowej folii węglowej”. Ma lepszą przyczepność niż poprzednia DLC (diamentowa folia węglowa). Guzki powodują częściowe zrzucenie. O szóstej odsłonięte jest urządzenie podobne do tourbillona, ​​w rzeczywistości jest to nowo zaprojektowana rama wychwytowa o wysokiej odporności na wstrząsy.

Przezroczysta tarcza z kryształu węgla tworzy efekt podobny do rosy i właśnie w celu zwrócenia uwagi ludzi na nowy materiał i nowo zaprojektowaną ucieczkę.

 Powyższe informacje są najnowszymi najnowszymi informacjami na temat SIHH 2014, dostarczonymi przez specjalnego redaktora Watch House, a następnie dostarczymy coraz bardziej intuicyjnych raportów z wystaw, dlatego prosimy o zwrócenie uwagi. (Zdjęcie, tekst / obejrzyj dom Yang Lin)

Geneva International Haute Horlogerie 2014: