Borna Churich Zostaje Najnowszym Ambasadorem Hublot

Hublot, słynny szwajcarski luksusowy zegarmistrz, z przyjemnością informuje, że Borna Coric została najnowszym ambasadorem marki. 18-letnia nastolatka z Chorwacji gwałtownie wzrosła w ostatnich latach i stała się najgorętszą gwiazdą ATP.
   W zeszłym roku ćwierćfinał ATP 500 w Bazylei Borna Churici pokonał Rafaela Nadala przeziębiony, aw tym roku ustawił Murray na dwóch prostych setach w Dubaju, mając zaledwie 18 lat. Ranking wspiął się na 60. miejsce. Jest najmłodszym zawodnikiem w rankingu ATP Top 100 od czasu Nadala w 2003 r., Aw listopadzie został nagrodzony wschodzącą gwiazdą ATP World Tour Rising Star.
   Ricardo Guadalupe, dyrektor generalny Hublot, powiedział: „Z wielką przyjemnością witamy Bornę Churich w rodzinie Hublot. W branży zegarmistrzowskiej Hublot zawsze Nieustannie dążymy do badań i rozwoju nowych technologii i nowych materiałów; podobnie jak w dziedzinie sportu, nalegamy również na znalezienie i wspieranie przyszłej gwiazdy nadziei. Jako najmłodszy zawodnik w pierwszej setce ATP, Borna Churi ma tak imponujący rekord Qi reprezentuje rozwój następnej generacji tenisa. W imieniu wszystkich moich kolegów z Hublot chciałbym pogratulować Bornie Churic za jego znakomity występ w Miami i życzyć mu powodzenia w kolejnym meczu sezonu. ”
   „Zawsze byłem pasjonatem zegarmistrzostwa i nie ma wątpliwości, że Hublot jest moim ulubionym. Praca z tak szanowaną i światowej klasy najnowszą marką jest niesamowita, Co więcej, wciąż jestem taki młody. Filozofia marki Hublot idealnie pasuje do mojej osobowości i mam zaszczyt dołączyć do grona Jose Mourinho i Usaina Bolta. To spełnienie marzeń! Dziękuję Hublot za zapewnienie mi tej ekscytującej okazji i zaufanie do mnie ”.
   „W życiu nie ma nic gorszego niż bycie zwykłym” jest wytatuowane na prawym ramieniu Borny Churici, co jest zgodne z marką „Odważ się być pierwszym, innym i wyjątkowym „Przypadkowo. Dołączając do Hublot, dołączył także do legend sportowych, takich jak Bailey, Jose Mourinho, Usain Bolt, Dwyane Wade i Kobe Bryant. Hublot planuje uczcić tę umowę o współpracy specjalnym wydarzeniem jeszcze w tym roku.