Athens Watch Wprowadza Na Rynek Kapryśny Zegarek Dark Devil Limited Dla Prezydenta Qing Sheng

Prezydent zegarków i właściciel marki w Atenach, Rove Schneider zbliża się w tym roku do 75. Na wielkie wydarzenie elegancki zegarek specjalnie wypuścił nowy zegarek limitowany freakdiavolo (przyjdź uhonorować jego doskonałość) Osiągnięcie i przywiązanie do elegancji. Użyj zegarków, aby upamiętnić trudy eleganckich zegarków i ciągłe wysiłki Rove Schneider. Rove Schneider and Athens Watch
Le Locle, Szwajcaria: Rove Schneider, prezes i właściciel marki zegarka Athens Watch, wszedł w tym roku do 75-latka. Na uroczystość tego wydarzenia marka celowo wydała nowy „freak diavolo” (freak diavolo) ku jego pamięci Wybitne osiągnięcie.
Patrząc wstecz na ostatnie 75 lat Schneidera, czułem się jak czytając powieść przygodową. Schneider natychmiast przyznał, że kiedyś dobrze się bawił. Przypomniał: „Przeszłe doświadczenia zawsze były niezapomniane i jeszcze ich nie ukończyłem. Dorastałem w Zurychu w Szwajcarii i jak wielu szwajcarskich chłopców bawię się, jeżdżę na nartach i uczę się w tym pięknym kraju; ale ja Pragnienie, którego większość ludzi nie ma, to szukanie poza Szwajcarią ”.
Rove Schneider uwielbia sporty ekstremalne
耐 Schneider co roku jeździł do St. Moritz, aby wziąć udział w słynnym wyścigu szkieletów Cresta, i w tym czasie dowiedział się, że zegarek ateński szuka nabywcy. W 1983 r. Era szwajcarska zapadła wraz z nadejściem ery kwarcu. W tym czasie w Atenach pozostała tylko jedna skorupa. Schneider opisał to jako szkielet znanej marki. Dlatego Schneider postanowił przekształcić markę, kładąc nacisk na unikalną i złożoną technologię zegarmistrzowską oraz innowacje jako rdzeń zegarka Ateny. Zegarki takie jak Galileo Watch, Copernicus Watch, Kebler Astronomical Watch, San Marco Active Puppet Minute Repeater, Fantastic Freak, Czyngis-chan i Wiele kolejnych łączy wspólna innowacja tematyczna. Od czasu, gdy Schneider ponownie wprowadził markę na rynek, zegarek w Atenach utrzymał wiodącą pozycję w zakresie stosowania nowych materiałów i technologii, a także innowacyjnych metod zegarmistrzowskich.
W uznaniu wkładu Schneidera w przemysł zegarmistrzowski w 2003 r. Międzynarodowe Muzeum Zegarów przyznało mu nagrodę „wybitna przedsiębiorczość” w uznaniu jego osiągnięć i zaangażowania firmy. Następnie w 2009 roku Schneider zdobył nagrodę Grand Prix d ‚horlogerie de geneve Lifetime Achievement Award w Singapurze w Singapurze, w uznaniu za wkład w technologię zegarmistrzowską i zaangażowanie w promowanie rozwoju innowacji zegarków.
Kapryśny Ateny Mroczny Lord Caruso Limited
庆祝 Aby uczcić 75. urodziny Schneidera i oddać hołd osiągnięciom zegarka w Atenach na przestrzeni lat, marka postanowiła wprowadzić na rynek limitowaną, platynową, limitowaną wersję Whimsical Dark Lord Limited Watch ze specjalnie wygrawerowanym podpisem Schneidera na jej pamiątkę. Ten wyjątkowy tourbillon „Freak Freak” jest ograniczony do 75 sztuk na całym świecie. Wybrałem ten model, ponieważ „Freak” to symbol kreatywności, oznaczający odrodzenie się ateńskiego zegarka.
Jak opisał Schneider, pojawienie się „Freak” zszokowało i zainspirowało zegarmistrzostwo. Łącząc zupełnie nową technologię zegarmistrzowską z rewolucyjnym pięknem, „Freak” to tourbillon Carrousel, bez projektu wskazówki godzinowej, minutowej, tarczy i korony. Słynny na całym świecie krzem (nowy lekki materiał) służy do ucieczki w obie strony. Zaletą urządzenia jest brak konieczności smarowania.
„Około 30 lat temu kupiłem zegarek ateński i z góry zaplanowałem ryzyko. Wierzę, że wyjątkowy i kreatywny zegarek mechaniczny ma wielką szansę na ponowne powstanie, i okazało się, że miałem rację.” Schneider kontynuował: „Zakochałem się w wyróżniającej się starej marce Aten i naszym nowym kierunku innowacji. Aby uczcić moje 75. urodziny, wybrałem„ Dziwaka ”, ponieważ jest to historyczny przełom w zegarku i ołtarzu Aten. Nasz najważniejszy zegarek ”.
史 Kiedy Schneider zdmuchuje 75 świec na tort urodzinowy, zapytany o swoje życzenia urodzinowe, powiedział: „Mam nadzieję, że czas cofnie się, aby móc to zrobić ponownie!”
Kapryśny Ateny Mroczny Lord Caruso Limited
Obudowa: Platinum, limitowana edycja 75 sztuk na całym świecie
Rezerwa chodu: ponad 8 dni, sprężyna ślizgowa
Częstotliwość wibracji: 28 800 razy na godzinę (4 Hz)
Bezwładność obrotowa: 8 mg * cm2, regulowana za pomocą 4 śrub
Wędrujący wiosenny krzem: unikalny design zegarka Ateny
Wyskok: Widelec wychylający pod kątem prostym, silikon, nie wymaga smarowania
Tourbillon: jeden obrót na minutę
Trajektoria: jeden obrót na godzinę
Tryb zasilania: ręczne rafinowanie, które napędza mechanizm rafinacji poprzez obrócenie dolnej pokrywy obudowy. Dolna pokrywa obudowy obraca się o jedną fazę / co odpowiada 12 godzinom przechowywania energii
Ustaw czas: obróć pierścień zewnętrzny do przodu lub do tyłu, aby ustawić czas